takip et takip et takip et
Gündem

4 Aralık 2019 - 447 Okunma

Hacı Adaylarının Su Kuyusu açtırmasında fikri takip

Tokat’tan 2019 yılında hacca giden 700 civarındaki hacı tarafından Afrika ya da Asya’da Diyanet Vakfı aracılığıyla bir su kuyusu açtırıp bunu Tüm Türkiye’ye yayma amacıyla bir proje yürütülmekte. Gazetemiz yazarı İsmet Yalçınkaya’nın da yer aldığı 2019 yılı hacı kafilesinin içinde gündeme getirilen ve öncülüğünü İsmet Yalçınkaya’nın yaptığı projenin hayata geçirilmesi için Tokat Müftülüğü ile temas kurulmuştu.

Tokat Gazetemizin kitleselleşmesi için haberleştirdiği konuda gelişmeler devam ediyor. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fatih Kılıç ve yazarımız İsmet Yalçınkaya dün Tokat Müftülüğü’ne giderek konunun haberleştirildiği gazeteleri hacılara bilgi notuyla ulaştırılmak üzere teslim ettiler.

Gazeteci Fatih Kılıç dünkü ziyaret sonrasında bir paylaşımda bulundu ve “Fikri takip gerek / 2019 Yılı Tokat Hacılarımızın Diyanet Vakfı aracılığıyla Afrika’da SU KUYUSU açtırma niyetlerinin dillendirilmesi sonrası fikrin takibi gerekti. Niyetin öncüsü gazetemiz yazarı İsmet Yalçınkaya ile Tokat Müftülüğü Hac ve Umre Organizasyonu Şube Müdürü Halit Kartal’ı ziyaret ederek hacılara ulaştırılmak üzere yaptığımız haberin gazetelerini teslim ettik. Niyet hayr akıbet hayr olur inşallah.” diye yazdı.


" Hacı Adaylarının Su Kuyusu açtırmasında fikri takip konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Hacı Adaylarının Su Kuyusu açtırmasında fikri takip ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Hacı Adaylarının Su Kuyusu açtırmasında fikri takip ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku