takip et takip et takip et
Günlük

4 Eylül 2019 - 294 Okunma

Gerçekçi güç birliği … Günlük3350 – 03.09.2019

Tokat'ımız için bulunduğu makamı KAMUSAL YARAR ilkesiyle HİZMET MAKAMI yapan BAŞKANLARIN dertlerin çözümünde gayretleri, heves ve azimleri olur.

Tokat’ımız için bulunduğu makamı KAMUSAL YARAR ilkesiyle HİZMET MAKAMI yapan BAŞKANLARIN dertlerin çözümünde gayretleri, heves ve azimleri olur. İlimizdeli mahalle bakkalı, kasabı, tuhafiyecisi incik boncukcusu derken binlerce esnaf var. Gazeteciliğimizde esnaf kesimi potansiyel abone, reklam verendir. Haliyle esnafın derdi bizim de derdimizdir.
Esnafın üyesi olduğu Tokat Bakkallar, Manifaturacılar Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ile her sohbette esnafın gerçekçi durumunu öğrenebiliyoruz. Esnafın bire birde dertlendiği tüm sıkıntıları aynı şekilde ne eksik ne fazla onların temsilcisi olan Başkanlardan duymak önemlidir. Hele bir de sorundan nemalanmaktan ziyade sorunları çözme niyetindeki bir başkan olması çok daha kıymetlidir. Şaban Kaya başkanın samimi ve gerçekçi yaklaşımını destekleyenlerden oluruz. Esnafın ahilik ilkeleriyle kendi eksiğini de bilip gidermesiyle yüzünün gülmesi bizim de yüzümüzü güldürür. Bu uğurda ilimizin sivil inisiyatiflerini gerçekçi bir güçbirliği içinde görmek en büyük temennimiz olur.


" Gerçekçi güç birliği … Günlük3350 – 03.09.2019 konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Gerçekçi güç birliği … Günlük3350 – 03.09.2019 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Gerçekçi güç birliği … Günlük3350 – 03.09.2019 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku