takip et takip et takip et
Spor

1 Kasım 2019 - 410 Okunma

GENÇLİK MERKEZLERİNE DAVET

Abone Ol

Tokat ve ilçelerindeki Gençlik Merkezlerinde gençler binlerce genç faydalanıyor.

Gençlik merkezleri gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarını ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirecekleri ve zararlı alışkanlıklardan korunacakları, yıl içerisinde organize edilen sosyal ve kültürel içerikler ile birer cazibe merkezi haline geldi.

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada,  “Gençlik Merkezlerimiz bünyesindeki Bilişim salonu, müzik odası, kütüphane, kafeterya, çalışma salonları, konferans ve toplantı odası ile birlikte gençlerin ikinci evi olarak 7-24 faaliyetlerine devam etmektedirler. Gençlerimizin vakitlerini dolu dolu geçirdikleri her türlü donanıma sahip olan, Gençlik Merkezlerimizde gençlerimizin tamamen ücretsiz olarak faydalandıkları; Mangala, Kahvaltı programları, Sabah Namazı Buluşmaları, Osmanlı Has Oda sohbetleri, Kulüpler (Tiyatro, Fotoğrafçılık, Sinema, Medya), İyilik Ağacı, Gençlik Merkezleri Akademisi, Genç Dönüşüm, Osmanlı Türkçesi,  Dini Bilimler Atölyesi, Merkezim Her Yerde, Akademi Faaliyetleri, Kitap Kritikleri, Resim Sergisi, Hayallerini Sahneye Taşı, Skeç Yarışması, Gençlik Şühedanın İzinde, Kaşifler Treni, Kütüphane, ney, gitar, bağlama, resim, bilgisayar, İngilizce, ebru, halk oyunları, hüsnü hat, izcilik, Masa Tenisi ve Satranç kurslarımızın yanı sıra Sosyal, Kültürel ve sportif içerikli projelerde gençlerimizin aktif katılımları ile devam etmektedir. Gençlik Merkezlerimiz koordinesinde her yıl binlerce Tokatlı gencimizin Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenli olarak yürütülen Eğitim-Öğretim Kursları, Güzel Sanatlar, Kişisel Gelişim Kursları, Gençlik Kampları, Şehirler ve Kültürler projelerinin gerçekleştirildiği Tokat Merkez ve İlçe Gençlik Merkezlerimize bulunan tüm 14-29 yaş arası gençlerimizi bu imkanlardan ücretsiz olarak faydalanmak üzere “Gençlik merkezimizde sen varsın”  sloganı ile Gençlik Merkezlerimize davet ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.


" GENÇLİK MERKEZLERİNE DAVET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere GENÇLİK MERKEZLERİNE DAVET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda GENÇLİK MERKEZLERİNE DAVET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku