takip et takip et takip et
Artova

12 Ekim 2019 - 09:52:02 - 24 Okunma

GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ SÜRÜYOR

Tokat Merkez ve ilçelerinde Gençlik Merkezi faaliyetleri devam ediyor.

Merkezim Her Yerde Projesi kapsamında Tokat Gençlik Merkezi Artova Gazi Paşa Ortaokulu’nu ziyaret etti. Programda gönüllü gençlerle birlikte çeşitli etkinlikler yapılarak çocuklarla güzel bir gün geçirildi.

Turhal Gençlik Merkezi tarafından köy okuluna ziyaret gerçekleştirildi. Merkezim Her Yerde Projesi çerçevesinde Yenisu Köyü ilk ve ortaokulu öğrencileri ile bir araya gelindi. Etkinlikte çeşitli aktiviteler yapan gönüllü gençler ve öğrenciler keyifli vakit geçirdi.

Zile Gençlik Merkezi Şehit Emre AS İmam Hatip Ortaokulunda yapılan Tübitak 4006 bilim fuarına katılarak yapılan faaliyetleri inceledi.

2019 – 2020 eğitim öğretim yılının başlaması ile okullarda gençlik merkezi tanıtım faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. Erbaa Gençlik Merkezi tarafından Coşkun Önder Anadolu Lisesi’nde yapılan okul tanıtımında merkez faaliyetlerinden oluşan kısa film izlenildi. Sonrasında kurulan stantta projeler tanıtılarak öğrencilerin başvuruları alındı. Erbaa Gençlik Merkezince yapılan açıklamada, “Bizleri okulda ağırlayan Coşkun Önder Anadolu Lisesi okul yönetimi ve öğretmenlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.

Tokat Gençlik Merkezi ”Hayata Değer Kat” sunumunu gerçekleştirmek için 100.Yıl Ortaokulu ve 26 Haziran Ortaokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Turhal Gençlik Merkezi 7-13 Ekim Amatör Spor haftası münasebetiyle Turhal İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kortej yürüyüşüne gönüllü gençlerle birlikte katıldı. Gençlik Merkezi önünden başlayan kortej yürüyüşü Cumhuriyet meydanında düzenlenen etkinliklerle devam etti. Turhal Gençlik Merkezi tarafından yapılan açıklamada, “Amatör Sporla ilgilenen antrenör ve sporcularımızın 7-13 Ekim amatör spor haftalarını tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.” Denildi.


" GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ SÜRÜYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ SÜRÜYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ SÜRÜYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku