takip et takip et takip et
Erbaa

30 Ekim 2019 - 420 Okunma

GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ

Abone Ol

Tokat ve ilçelerinde Gençlik Merkezi faaliyetleri devam ediyor.

Erbaa Gençlik Merkezi Yaz dönemi Güzel Sanatlar Atölyesi kapsamında verilen Resim eğitimi, birbirinden güzel çalışmaların yer aldığı sergi ile tamamlandı. Açılışını Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Ak Parti İlçe Başkanı Oğuzhan Önal ve protokol üyelerinin gerçekleştirdiği sergide çocukların yaz döneminde yapmış olduğu eserler sergilendi. Erbaa Gençlik Merkezi Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Özverili çalışması ile verimli bir eğitim geçirmemizi sağlayan hocamız Sayın Orhan Erol’a, eğitimlerimizin önemli paydaşı Halk Eğitim Müdürü Sayın Muammer Şahin’e, eğitim boyu bizlerle olan değerli velilerimize ve sergimize katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Turhal Gençlik Merkezi tarafından Merkezim Her Yerde projesi kapsamında faaliyetler gerçekleştirildi. Proje kapsamında Turhal Cumhuriyet Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklar ziyaret edildi. Yuvada kalan gençlerle gün boyunca çeşitli oyunlar oynandı.


" GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku