Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.458,98 0,55%
Çeyrek Altın 2.453,00 0,78%
Yarım Altın 4.905,00 0,74%
Tam Altın 9.688,85 6,48%
GENÇLER KAMP ATEŞİNDE BULUŞTU

GENÇLER KAMP ATEŞİNDE BULUŞTU

ABONE OL
07 Eylül 2020, 11:45:24

Tokat Gençlik Merkezi tarafından Gençlere Gençlik Merkezi’nde Kamp Ateşi programı düzenlendi.           

Tokat Gençlik Merkezi tarafından Cumartesi günü gençlere, Gençlik Merkezi bahçesinde Kamp Ateşi programı düzenlendi. Cumartesi günü saat 16.00 ‘da başlayıp Pazar günü sabah kahvaltısı ile sonlanacak olan programda gençlerin evlerinin dışında bir gece geçirme deneyimini yaşamaları, yemeklerini kendilerinin yapmaları, kamp ateşi etrafında çeşitli oyunlar oynayarak etkili ve verimli zaman geçirmelerini, müzik dinletisi ve sohbet ile hoşça vakit geçirildi. Covid-19 salgınından dolayı kısıtlı kamp ateşi faaliyeti 18-29 yaş arasında 30 kişi katıldı. Gelenlerin ateşleri ölçülerek tedbirlerin alındığı kamp ateşi programı gençlerden yoğun ilgi gördü.

FURKAN YORULMAZ: “KAMP ATEŞİ PROGRAMIZA GENÇLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ”

Gönüllü Gençlik Lideri ve program sorumlusu Furkan Yorulmaz, WhatsApp’tan gazetemize yapmış olduğu açıklamasında; “Kampa girişte kamp faaliyetine gelen tüm gençlerin ateş ölçümü yapılarak kamp alanına giriş yapıldı. Daha önce çadır kurmamış gençlerimiz çadırları kurarken yaparak ve yaşayarak öğrenmenin hazzına vardılar.  Havamın kararmasıyla birlikte meşale ve kamp ateşi yakılmış ve etrafında çeşitli etkinlikler, oyunlar oynandı devamında canlı müzik dinletisi eşliğinde akşam yemeği yenildi.  Gençlerimiz ilerleyen saatlerde ateş başında sohbet ederek sabaha kadar nöbetleşe vakitlerini geçirdiler. Pandemi sürecinden dolayı tüm önlemler alınarak gençlik merkezimizin bahçesinde yaptık. Gençlerin yoğun isteği üzerine ilerleyen tarihlerde doğa kamp alanlarında ( Almus, Topçam ve Gümenek) pandemi sürecinin hafiflemesi ya da bitmesi durumunda kampımızı tekrarlamayı planlıyoruz.” dedi.

Tokat Gençlik Merkezi tarafından Cumartesi günü gençlere, Gençlik Merkezi bahçesinde Kamp Ateşi programına katılan gençlerden Fatih Eroğlu ve Mustafa Mutlu yapılan etkinlik hakkında açıklamalarda bulundular.

FATİH EROĞLU: “ŞARKILAR SÖYLEDİK, OYUNLAR OYNADIK SICAK BİR ORTAM OLMUŞ, EMEĞİ GEÇENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

Tokat merkezde yaşayan Fatih Eroğlu , “Kamp ateşi programının düzenlendiğini arkadaşım sayesinde öğrendim. Pandemi döneminden sonra uzun zamandır bu şekilde aktivite arıyor olduk. Fakat Gençlik Merkezi sayesinde çok şükür bir organizasyonun içerisinde bulduk kendimizi. Şuanda ortam sıcak, aile ortamı var ve çok utanan ve çekingen birisi olduğumdan şarkı söyleyemem. Ama böyle bir ortamda şarkıları çekinmeden söyledik. Umarım bu tür etkinlerin devamı gelir, şuanda tüm önlemler alınmış durumda ve içimiz bu konuda çok rahat. Şarkılar söyledik, oyunlar oynadık sıcak bir ortam olmuş. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.

DİKKAT!  TOKATSPOR'A BİR TRANSFER DAHA

MUSTAFA MUTLU: “KAMP ATEŞİ ETRAFINDA ÇEŞİTLİ OYUNLAR OYNADIK, MÜZİK DİNLETİSİ VE SOHBET İLE HOŞÇA VAKİT GEÇİRDİK”

Kamp ateşi programına katılan Mustafa Mutlu ise, “Bu akşam Gençlik Merkezi’nin düzenlediği kamp ateşi programına katıldık. Gerçekten kamp etkinliğinin sosyal aktivede olarak gençlere iyi bir hizmet olduğunu düşünüyorum. Kamp ateşi etrafında çeşitli oyunlar oynadık, müzik dinletisi ve sohbet ile hoşça vakit geçirdik. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ve Tokat Gençlik Merkezi’ne teşekkür ediyorum. İnşallah bu tür etkinlikler her zaman düzenlenir.” diye konuştu.

GENCLER KAMP ATESINDE BULUSTU 1
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Önemli İçerikler