takip et takip et takip et
Spor

31 Ekim 2019 - 09:33:46 - 368 Okunma

GENÇLER ‘GENÇLİK MERKEZLERİNDE’

Tokat ve ilçelerinde Gençlik Merkezi faaliyetleri devam ediyor.

Turhal Gençlik Merkezi tarafından ilçede Üniversite okumaya gelen gençler için tanışma kahvaltısı düzenlendi.

Gençlik Merkezi faaliyetlerinden Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü üyeleri ile birlikte Üniversite eğitimi için ilçeye gelen gençlere Merkez faaliyetlerini anlatıldı. Gençler Turhal Mercimek Tepesi faaliyet alanında kahvaltı programında bir araya geldi.

Zile Gençlik Merkezi Kitap Okuma Halkaları projesi kapsamında 75.Yıl Dinçerler Anadolu Lisesinde, Ahmet Hamdi Tanpınar Beş Şehir, Necip Fazıl Kısakürek Reis Bey,  Ahmet Haşim Bize Göre kitapların kritiği gerçekleştirildi.

Tokat Gençlik merkezi tarafından Kitap Okuma Halkaları Projesi kapsamında Plevne Anadolu Lisesi öğrencileri ve edebiyat öğretmeni eşliğinde 9.Hariciye Koğuşu kitabının kritiği yapıldı, kitapla ilgili egzersiz ve farkındalık panosu düzenlendi.

Zile Gençlik Merkezi tarafından Çaya Geliyoruz Projesi kapsamında gönüllü gençlerle beraber, ev ziyareti gerçekleştirildi.


" GENÇLER ‘GENÇLİK MERKEZLERİNDE’ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere GENÇLER ‘GENÇLİK MERKEZLERİNDE’ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda GENÇLER ‘GENÇLİK MERKEZLERİNDE’ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku