Dolar 31,1220 0.26%
Euro 33,8313 0.56%
Gram Altın 2.028,50 -0,20%
Çeyrek Altın 3.495,00 -0,57%
Yarım Altın 7.011,00 -0,27%
Tam Altın 13.784,41 -0,06%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Genç Girişimci Mehmet Can Uğurlu Kimdir?

Genç Girişimci Mehmet Can Uğurlu Kimdir?

ABONE OL
17 Nisan 2022, 03:12:38

 Ankara’da yaşayan genç girişimci Mehmet Can Uğurlu, kurduğu firma ile birçok şahıs ve firmaya sosyal medya hizmetleri sundu. Sosyal medya uzmanı Mehmet Can Uğurlu kimdir? İşte detaylar…

Mehmet Can Uğurlu Kimdir?

Genç girişimci Mehmet Can Uğurlu, 12 yaşından beri sosyal medyada kendini geliştirmeye devam ediyor. Üniversiteyi Karaman Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi’nin Yeni Medya bölümünde eğitimine devam eden Uğurlu, 2015 yılında kendi firmasını kurarak sosyal medya uzmanlığı mesleğini tam olarak eline aldı. Mesleğe Instagram, Facebook gibi platformlarda hesabı zarar gören, kapanan veya kısıtlanan insanlara yardım etmekle başlayan Mehmet Can Uğurlu, aynı zamanda firmaların reklam yönetimlerinde büyük katkı sağladı. Yardım ettiği firmaların daha büyük kitlelere ulaşması için profesyonel olarak reklam yönetimi yapan girişimci, 2015’te kendi firmasını kurdu. Mehmet Can Uğurlu Aynı Zamanda Google, Siber Ay ve birçok taninan şirketten Ve Kuruluştan eğitim sertifikalari almıştır.

Genç Girişimci Canrex Media’yı Kurdu

Mehmet Can Uğurlu, 2015 yılında sosyal medya üzerinden verdiği hizmetleri büyütmek ve resmileştirmek için Canrex Media‘yı kurdu. Web site tasarımı, logo tasarımı, profil fotoğrafı tasarımı, arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya yönetimi ve Facebook, Twitter, Instagram, Youtube başta olmak üzere birçok platform İçin; takipçi, abone, beğeni, izlenme, etkileşim hizmetleri sunan Canrex Media, birçok şahıs ve firma ile iş birliği gerçekleştirdi. İnsanlara daha hızlı bir şekilde çözüm yolları sunan ve profesyonel olarak hizmet veren Canrex Media, birçok firmanın kitlesini büyütmekte başarılı olurken, birçok şahıs için başarılı mavi tik hizmetleri de sundu. Firmaların grafik tasarım ve web tasarım hizmetlerini üstlenen Canrex Media, Mehmet Can Uğurlu tarafından 2015’ten beri yönetilmektedir.

DİKKAT!  Dekorasyon amaçlı soyunma dolabı nerelerde kullanılır?
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri