Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439150 -0.28941%
Ethereum 31355 0.40529%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri

ABONE OL
02 Ocak 2023, 18:13:46

Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri nedir? Forza Horizon 1 Kaç GB? Forza Horizon 1 benim bilgisayarım kaldırır mı gibi soruların cevabı haberimizde. Forza Horizon 1 Sistem gereksinimlerine göz atın.

Forza Horizon 1, Playground Games tarafından geliştirilen ve 2012 yılında Microsoft Studios tarafından Xbox 360 için yayınlanan bir yarış video oyunudur. Bu oyun, Turn 10 Studios ile Microsoft Studios ortaklığında üretilmiş ve Forza Motorsport serisinin bir devamı olarak piyasaya sürülmüştür. Daha sonra güncellemelerle yenilenen oyunun devamı olan Forza Horizon 2 ise 2014 yılında Forza Horizon 1’in yerini almıştır.

Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 1 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • CPU: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
  • RAM: 1.5GB
  • Ekran Kartı: En az 512 MB
  • Direct X Ses kartı uyumlu ses kartı
  • Minimum Alan: 50 GB

Forza Horizon 1 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Tavsiye edilen CPU: Quad-core Intel veya AMD CPU
  • RAM: 4GB
  • Tavsiye edilen Ekran Kartı: 1 GB
  • Direct X Ses kartı uyumlu ses kartı
  • Tavsiye edilen Alan: 60 GB

Forza Horizon 1 Kaç GB?

Forza Horizon 1 oynamak için en az 60GB boş alanınız olması gerekmektedir.

Forza Horizon 1 Hikayesi

Forza Horizon 1, bir yarış video oyunudur ve bu nedenle genellikle bir hikayesi yoktur. Ancak, oyunun ana teması olarak Colorado eyaletinde yer alan Horizon Festival adı verilen bir yarış festivali vardır. Bu festival, yarışçıların performanslarını sergileme imkanı sunar ve birçok farklı yarış etkinliğine ev sahipliği yapar. Oyunun amacı, Horizon Festival’da ilerlemek ve yükselmek için yarışları kazanmaktır. Bu yarışlar sırasında, oyuncular farklı araçları kullanarak yarışlara katılabilirler.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler