Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.483,08 1,50%
Çeyrek Altın 2.457,00 1,07%
Yarım Altın 4.899,00 0,62%
Tam Altın 9.737,58 0,50%
Fazilet Takvimi Pro İndir Ücretsiz [Aktivasyon Kodu Bedava]

Fazilet Takvimi Pro İndir Ücretsiz [Aktivasyon Kodu Bedava]

ABONE OL
10 Mayıs 2023, 06:55:10

Fazilet Takvimi Pro, en güncel İslami takvimi ve namaz vakitlerini içeren bir mobil uygulamadır. İndirip kullanmak tamamen ücretsizdir ve aktivasyon kodu da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Fazilet Takvimi Pro ile namaz vakitlerini kolayca takip edebilir, Kuran-ı Kerim okuyabilir ve İslami takvimde yer alan özel günleri hatırlayabilirsiniz. Ayrıca uygulama, her gün için bir hadis-i şerif sunarak İslami bilginizi artırmanıza yardımcı olur. Fazilet Takvimi Pro, İslami yaşantınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış bir uygulamadır ve her Müslümanın telefonunda bulunması gereken bir araçtır. Hemen indirin ve kullanmaya başlayın!

Fazilet Takvimi Pro İndir Ücretsiz

Fazilet takvimi Pro indirerek ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dünya genelinde milyonlarca Müslüman’a rehber olmaya devam eden Fazilet Takvimi, namaz, oruç gibi ibadetleri doğru vakitte yapabilmelerini sağlıyor. Ayrıca, ‘temkinli namaz vakitleri’ okurlarına ulaştırarak, daha farklı bir deneyim sunuyor.

Fazilet Takvimi Pro Indir Ucretsiz

Fazilet Takvimi Mobil Uygulaması

Fazilet Takvimi, iOS ve Android üzerinden indirilebilir. Kısa Fıkıh Kitabı gibi İslami bilgileri içeren widget’lar aracılığıyla gününüzü daha verimli geçirebilirsiniz. Ayrıca, hadis-i şerif ve namaz vakitlerine erişim kolaylığı sağlayan Fazilet Takvimi, 19 farklı dilde yayınlanmaktadır.

Fazilet Takvimi Aktivasyon Kodu Bedava

Fazilet Takvimi aktivasyon kodu bedava

Fazilet Takvimi Google Play ya da App Store’da indirilebilir. Aktivasyon kodu kullanarak daha fazla özellikten faydalanabilirsiniz. E-posta adresi, parola ve aktivasyon kodunu girerek, Fazilet Takvimi’ni kullanmaya başlayabilirsiniz.

Semerkand Namaz Vakitleri

Ayrıca, buradan https://tarihiyolculuk.com/semerkand-avrupa-namaz-vakitleri/ semerkand namaz vakitlerini indirebilirsiniz.

Fazilet Takvimi Ücretsiz İndir

Fazilet takvimi Pro indirerek ücretsiz kullanım imkanı elde edin. Fazilet Takvimi’ni indirip, namaz vakitleri hakkında bilgi sahibi olun. Aktivasyon kodu kullanarak daha fazla özellikte faydalanabilirsiniz.

DİKKAT!  En İyi Sunum Programları (Ücretsiz) Sunum Hazırlama Siteleri
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Önemli İçerikler