Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439150 -0.28941%
Ethereum 31355 0.40529%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

ABONE OL
04 Ocak 2023, 15:23:24

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri (2020) – tam özellikler, sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: Far Cry 5’i Çalıştırabilir miyim? Bu yazıda oyunun en az kaç gb alan, kaç gb ram, en az hangi seviyede işlemci ve grafik kartı ile çalışabileceği hakkında bilgiler bulacaksınız.

Far Cry 5 sistem gereksinimleri (minimum)

  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670
  • İşlemci: AMD FX-6300
  • Far Cry 5 Dosya Boyutu: 40 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)

Far Cry 5 sistem gereksinimleri (önerilen)

  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • Far Cry 5 İşlemci: AMD Ryzen 5 1600
  • Dosya Boyutu: 40 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)

Far Cry 5’i çalıştırabilir miyim?

Far Cry 5 için minimum gereksinimler oldukça erişilebilir, birkaç yıllık oyun bilgisayarları bu oyunu iyi çalıştırmaya devam edecek. Far Cry 5’i çalıştırmak için en azından bir AMD FX-6300 Altı Çekirdekli CPU gereklidir. Oysa çalıştırmak için bir AMD Ryzen 5 1600 önerilir. Oynayabileceğiniz en ucuz grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTX 670’tir. Ancak, geliştiricilere göre önerilen grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTX 970’tir. Far Cry 5 için minimum bellek gereksinimi, bilgisayarınızda kurulu 8 GB RAM’dir. . Far Cry 5’i kurmak için en az 40 GB boş disk alanına ihtiyacınız olacak.

Far Cry 5 FPS Boost’ları, oyunu yönetici olarak çalıştırarak, Windows Güç seçeneklerinin “En İyi Performans” olarak ayarlanmasını sağlayarak ve Discord Yerleşimi gibi tüm kaplamaları devre dışı bırakarak bir dizi değişiklikle elde edilebilir. Ek olarak, Ortam ve Örtüşme Önleme gibi grafik seçenekleri performansı önemli ölçüde etkileyebilir, bu nedenle düşük performanstan muzdaripseniz bunları azaltmayı deneyin.

Far Cry 5 kekemelik sorunları, grafik kartınız için en son NVIDIA Sürücülerine veya AMD Sürücülerine sahip olduğunuzdan emin olarak da çözülebilir.

Oyun şu anda 2 yaşın üzerinde ve Ubisoft artık büyük yamalar veya güncellemeler yayınlamıyor, ancak bunlar önceki yamalarda sıralandığı için önemli bir aksaklık veya sorun yok.

En son Far Cry oyununu mu arıyorsunuz? Far Cry 6 sistem gereksinimlerimizi kontrol edin

Far Cry 5, Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (sadece 64-bit sürümler) ve üzeri ile PC sisteminde çalışacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler