Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.209,54 -0,31%
Çeyrek Altın 2.022,00 -0,79%
Yarım Altın 4.043,00 -0,81%
Tam Altın 8.026,23 -0,17%
EV YANGININI ÖNLEYEN BELEDİYE İŞÇİSİNE ÖDÜL

EV YANGININI ÖNLEYEN BELEDİYE İŞÇİSİNE ÖDÜL

ABONE OL
24 Ağustos 2020, 12:22:46

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, yol sulaması yaptığı sırada dumanları fark ederek yangının büyümesini önleyen Eyüp Doğan’a örnek davranışından dolayı altın hediye etti.

Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli arazöz sürücüsü Eyüp Doğan, Kuruçay Mahallesi’nde meydana gelen samanlık yangınını gördüğü anda müdahale ederek yangının büyümesini ve evlere sıçramasını engelledi. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Eyüp Doğan’a örnek davranışından dolayı altın hediye etti.

Eyüp Doğan’ın herkese örnek olacak bir davranış sergilediğini söyleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yaptığı açıklamada, “Belediyecilik  tabiri caizse yedi yirmi dört çalışılan bir kurum, arazözü kullanan itfaiye gelir birazdan dememesi lazım ki birilerinin evine o yangın sıçramasın, veyahut mesaiden çıkıp eve giden personelimiz bir yerde bir şey gördü banane dememesi lazım, o anlamda Eyüp beyde bu düşünce ile hareket etmiş ve birinin evini kurtarmış, bizleri gururlandırdığı için kendisine çok teşekkür ediyor, diğer arkadaşlarımıza da örnek olması açısından biz kendisini ödülle taltif ediyoruz.” dedi.

Erbaa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde arazöz sürücüsü olarak görev yapan Eyüp Doğan, yaklaşık 10 gün önce Kuruçay Mahallesinde yol sulaması yaptığı esnada samanlıktan çıkan dumanları fark etmiş, itfaiye ekipleri gelinceye kadar yangını kontrol altında tutarak, yangının evlere sıçramasını engel olmuştu.

ev yanginini onleyen belediye iscisi
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments