Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.209,54 -0,31%
Çeyrek Altın 2.022,00 -0,79%
Yarım Altın 4.043,00 -0,81%
Tam Altın 8.026,23 -0,17%
ESNAFIN SIKINTILARI DEĞERLENDİRİLDİ

ESNAFIN SIKINTILARI DEĞERLENDİRİLDİ

ABONE OL
28 Ağustos 2020, 12:59:57
EROĞLU’NDAN ESNAFA AÇIK ÇEK

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya’yı ziyaret ederek, son dönemde esnafların durumlarıyla ilgili istişareler bulundu.

Esnafların her daim yanlarında olduklarına dair açık çek sunduğunu belirten Başkan Eroğlu: “Esnafımız zor bir süreçten geçti ve halen süreç devam ediyor. Tokat’ın esnafı her zaman çok mütevazı, işine sahip çıkıyor. Bizim de yapmamız gereken her zaman esnafımızın yanında yer almaktır. Esnaf gelişirse, büyürse şehir de gelişir ve büyür. Ben de istiyorum ki esnaflarımız büyüsün, işlerini artısın ki şehrimiz büyüsün. Bütün derdimiz bu yönde. Pandemi sürecinde her zaman her daim olduğu gibi yanlarında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.

Ne zaman, nerede ihtiyaç olursa biz her zaman sizlerin yanındayız ve her zaman da olmaya devam edeceğiz. İnsanların ihtiyaç duyduğu günlerde destek olmak kıymetlidir. İnşallah bu süreç bir an önce sona erer ve esnaflarımız eski günlerine kavuşur. Esnaflarımıza açık çek sunmak istiyorum. Bizler her zaman esnafımızın yanında olduk yine olmaya devam edeceğiz. Ne zaman ihtiyaç duyulursa her zaman varız” dedi.

Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ise, Başkan Eroğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “İyi ki varsınız Başkanım. Bu süreçte her zaman yanımızda oldunuz buna tüm Tokat halkı şahittir. Çok şükür, sıkıştığımız her yerde kapıların açılmasında yardımcı oldunuz. 1500 Esnafımız adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

esnafin sikintilari degerlendirildi
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments