takip et takip et takip et
Gündem

19 Ekim 2019 - 10:56:54 - 20 Okunma

ESKİ TOKAT VALİLERİNDEN ZİYARET

Eski Tokat Valisi, eski Sayıştay Başkanı, Anayasa Mahkemesi Üyesi Doç. Dr. Recai Akyel ve eski Tokat Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti.

2007-2009 yılları arasında Tokat Valiliği görevinde bulunan Anayasa Mahkemesi Üyesi Doç. Dr. Recai Akyel, Valilik Şeref Defterini imzaladı. Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Anayasa Mahkemesi Üyesi Doç. Dr. Recai Akyel ile Vali Dr. Ozan Balcı, bir süre sohbet etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, gerçekleşen nazik ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti belirterek, Anayasa Mahkemesi Üyesi Doç. Dr. Recai Akyel’e teşekkür etti.

Ziyarete Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan ile İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu da katıldı.

AYHAN NASUHBEYOĞLU’NDAN ZİYARET

Eski Tokat Valisi Ayhan Nasuhbeyoğlu, Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti.

2003-2005 tarihleri arasında Tokat Valiliği görevinde bulunan Ayhan Nasuhbeyoğlu, Valilik Şeref Defterini imzaladı. Daha sonra makamda gerçekleşen ziyarette Vali Dr. Ozan Balcı ile eski Vali Ayhan Nasuhbeyoğlu bir süre sohbet etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, gerçekleşen nazik ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti belirterek, eski Vali Ayhan Nasuhbeyoğlu’na teşekkür etti.


" ESKİ TOKAT VALİLERİNDEN ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ESKİ TOKAT VALİLERİNDEN ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ESKİ TOKAT VALİLERİNDEN ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku