takip et takip et takip et
Gündem

11 Aralık 2010 - 97 Okunma

EROĞLU'NDAN TÜMSİAD'A İADE-İ ZİYARET

Abone Ol

Tokat Ak Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve Ak Parti Teşkilâtı ile birlikte TÜMSİAD Tokat Şubesi’ne iadeyi ziyarette bulundular.


25 Mart tarihinde gerçekleşen kongre sonrası kendisini ziyaret eden TÜMSİAD Tokat Şubesine iadeyi ziyarette bulunan Ak Parti İl Başkanı Eroğlu, TÜMSİAD Tokat Şubesinin 2 yıllık genç bir dernek olmasına rağmen Tokat'ta ses getiren projeler yaptığını, yapılan çalışmaları yakînen takip ettiklerini söyledi ve bundan sonra yapacağı çalışmalarda da TÜMSİAD'a başarılar dileyerek sivil toplum kuruluşlarının önemine değindi. Başkan Eroğlu, yapmış oldukları ziyaretlerde istişâreler yaparak, Tokat'ın gelişimine katkı sağlayabilmek için her kesimin görüşünü alarak ortak bir fikir birliği içerisinde olduklarını belirtti.


TÜMSİAD Tokat Başkanı Sebati Cansu ise Ak Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu'na ve Ak Parti İl Teşkilâtına yapmış oldukları iadeyi ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyetini dile getirerek teşekkürlerini iletti.


 


 


" EROĞLU'NDAN TÜMSİAD'A İADE-İ ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere EROĞLU'NDAN TÜMSİAD'A İADE-İ ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda EROĞLU'NDAN TÜMSİAD'A İADE-İ ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku