takip et takip et takip et
Gündem

29 Mayıs 2020 - 358 Okunma

EROĞLU, BİR BİLENLE BİLGE NESİL EKİBİYLE BAYRAMLAŞTI

Abone Ol

Memur-Sen’in gençlik teşkilatı olan Genç Memur-Sen’in Türkiye genelinde devam ettirdiği ve Eğitim Bir Sen Tokat 1 No.lu Şube’nin üç yıldır Tokat’ta uyguladığı ‘Bir Bilenle Bilge Nesil’ Projesi’nin Tokat Merkezdeki 50 Bilge koordinatör öğretmeni ve lise okul müdürleri “Bayramlaşma” programı için video konferansta bir araya geldi.

Eğitim Bir Sen Tokat 1 No.lu Şube Başkanı Şaban Ceylan tarafından düzenlenen “Bir Bilenle Bilge Nesil” projesinde görev alan öğretmenler ve okul müdürleriyle gerçekleştirilen bayramlaşma programına Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu da katıldı.

Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No.lu Şubesinden yapılan açıklamada, “Bir Bilenle Bilge Nesil projesinin başladığı ilk günden bu güne, öğrencilerimizden ve öğretmenlerimizden desteğini esirgemeyen, her daim yanlarında bulunarak, zaman zaman kitap okuma kritiklerine katılarak her daim yanımızda hissettiğimiz Belediye Başkanımız Sayın Av. Eyüp Eroğlu’na, projemize vermiş olduğu katkılardan dolayı Eğitim Bir-Sen camiamız adına şükranlarımızı sunarız.” denildi.


" EROĞLU, BİR BİLENLE BİLGE NESİL EKİBİYLE BAYRAMLAŞTI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere EROĞLU, BİR BİLENLE BİLGE NESİL EKİBİYLE BAYRAMLAŞTI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda EROĞLU, BİR BİLENLE BİLGE NESİL EKİBİYLE BAYRAMLAŞTI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku