takip et takip et takip et
Erbaa

13 Ağustos 2020 - 303 Okunma

ERBAASPOR BAŞKANI RAİF ÜNAL: “EKİBİMİZLE BİRLİKTE ERBAASPOR’UMUZU LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ”

Abone Ol

Erbaaspor’da yapılan Olağan Üstü Genel Kurul toplantısında delegeler Raif Ünal’ı yeni başkan seçti.

TFF 3’üncü Ligde mücadele eden Erbaaspor, 10 Ağustos tarihinde Olağan Üstü Genel Kurul toplantısı yapıldı. Tek listeyle gidilen seçimde Erbaa İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Raif Ünal, Mavi-Beyazın yen başkanı oldu.

            Çiçeği burnundaki Başkan Raif Ünal, heyecanını ve Erbaaspor takımındaki hedeflerinden bahsetti.

RAİF ÜNAL: ” LİGDE KALICI OLMAK ÇOK ÖNEMLİ, TAKIMIN KURUMLAŞMASI ÖNEMLİ, ÖNCE BUNLARI GERÇEKLEŞTİRİLMESİ GEREKİYOR”

Erbaaspor Başkanı Raif Ünal, “beni bu göreve layık gören delegelere teşekkür ediyorum. Zor bir görevi devraldık, zor bir dönemde göreve geldik. İnanıyorum ki bu ekibimizle Erbaaspor’umuzu layık olduğu en iyi yere getireceğiz inşallah. Erbaaspor için, şimdi zaman çok kısıtlı olduğu için önceliğimiz takımı çalıştıracak hocayı bulmak. Bunun için görüştüğümüz hocalarımız var, teknik ekiple anlaşıp futbolcu transferine başlayacağız. Biran önce transferleri bitirip sahaya çıkmak istiyoruz. Takım için ileriye yönelik düşüncemiz, alt yapıya gereken önemi, özeni ve değeri verip memleketimizin yöremizin Tokat ve ilçelerin yani bu bölgenin gençlerini inşallah yetiştirmek. Yetiştirdiğimiz bu gençleri büyük takımlara veya Milli Takıma göndermek. Erbaaspor’umuz da bu yörenin gençlerini oynatmak. Bunu samimi olarak belirtmek istiyorum, benim temel felsefemiz bu. Tabi ki ligde kalıcı olmak çok önemli, takımın kurumlaşması önemli, önce bunları gerçekleştirilmesi gerekiyor. İleriye yönelikte hemen alt yapıyı kuracağız ama Erbaa’mızın, Niksar’ımızın ve kısacası yöremizin çocuklarını gençlerini yukarılara taşıyabilmek.” açıklamasının devamında,

“BELEDİYELER OLMADAN, YEREL YÖNETİMLER OLMADAN STK’LAR OLMADAN KULÜPLERİN YAŞAMASI İNANIN ÇOK ZOR”

Başkan Ünal, “Tokat’ı ve Erbaa’yı spor camiasında en iyi şekilde temsil edebilmek, Tokat’ın ve Erbaa’nın ismini bakın sadece Erbaa demiyoruz, Tokat Erbaa diye geçiyor, en güzel şekilde spor camiasında spor kamuoyunda güzel bir şekilde temsil edebilmek. Bizim temel düşüncemiz şuan bu şekilde. Sizin aracılığınızla bana ve ekibime güvenen öncelikle Sayın Belediye Başkanımız Ertuğrul Karagöl’e teşekkür ediyorum. Çünkü Yerel yöneticilerin ve Belediye Başkanlarının desteği olmadan kulüplerin ayakta kalması çok zor. Bu sözlerim aynı zamanda bir mesaj ve çağrım olsun, Belediyeler olmadan, yerel yönetimler olmadan STK’lar olmadan kulüplerin yaşaması inanın çok zor. Kulüplerde aynı zamanda bir şehre de hizmet ediyor. Gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırma da, gençleri sağlıklı bir birey olma da hizmet ediyor. Burasını bir okul olarak düşünürsek, güvenli bir gelecek için kulüpler bana göre vazgeçilmez bir durum. Erbaaspor’da kaldığım süre zarfında bu hedeflerimizi yapmaya çalışacağız, takımımız için güzel günler bekliyor diyebiliriz. Biraz zaman alacak ama sabır gerekiyor. Tokat Gazetesi’ne de teşekkür ediyorum, her zaman Erbaa’da ki spor haberlerini Tokat kamuoyu ile paylaştıkları için.” açıklamasında bulundu.


" ERBAASPOR BAŞKANI RAİF ÜNAL: “EKİBİMİZLE BİRLİKTE ERBAASPOR’UMUZU LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAASPOR BAŞKANI RAİF ÜNAL: “EKİBİMİZLE BİRLİKTE ERBAASPOR’UMUZU LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAASPOR BAŞKANI RAİF ÜNAL: “EKİBİMİZLE BİRLİKTE ERBAASPOR’UMUZU LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku