takip et takip et takip et
Erbaa

7 Ekim 2020 - 448 Okunma

ERBAA’DAN AZERBAYCAN’A DESTEK

Abone Ol

Erbaa Belediyesi Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ’da Ermenistan işgali altında bulunan topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyona destek vermek amacıyla belediye hizmet binası ve Cumhuriyet meydanına Azerbaycan bayrağı astı.

Erbaa Belediyesi Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ’daki işgali sona erdirmek için başlattığı operasyona Azerbaycan bayrağı asarak destek verdi.  Azerbaycan Ordusunun başlattığı operasyona destek amacıyla Erbaa Belediyesi hizmet binası ve Cumhuriyet meydanına Azerbaycan bayrağı asıldı.

Gözlerinin kulaklarının Azerbaycan’da olduğunu ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl “Bizim şuanda yüreğimiz, gözümüz, kulağımız Karabağ’da. İnşallah hak edilen şekilde o bölge yine bizim kardeşlerimiz tarafından yönetilecek. Biz sadece bu dönemde değil de her zaman yanlarında olduğumuzu zaten ifade ediyorduk. Bundan bir iki ay önce yaptığımız kano etkinliğinde de yine Azerbaycan bayrağı açarak onları hiçbir zaman unutmadığımızı, her zaman aklımızda olduklarını ifade etmiştik. Bugün de şuan ki durumun göstergesi olarak ta belediye binamıza Azerbaycan bayrağı asarak iki devlet tek millet vurgusunu tekrardan insanlara ve bütün dünyaya göstermeye çalışıyoruz. Orada bulunan bütün soydaşlarımıza, kardeşlerimize, cephede savaşan bütün askerlerimize Allah yardım etsin. Allah yardımcıları olsun.” dedi.


" ERBAA’DAN AZERBAYCAN’A DESTEK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DAN AZERBAYCAN’A DESTEK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DAN AZERBAYCAN’A DESTEK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku