takip et takip et takip et
Erbaa

22 Eylül 2020 - 488 Okunma

ERBAA’DAN 81 İLE YAPRAK SARMASI

Abone Ol

Erbaa Belediyesi yeni eğitim öğretim yılında 81 ilde 81 okula Erbaa Yaprağıyla hazırlanan zeytinyağlı yaprak sarması gönderdi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un okulların açılacağı ilk gün 40 dakika teneffüs olacağını açıklamasıyla 81 ilde 81 okula zeytinyağlı yaprak sarması göndereceklerini ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl sözünü yerine getirdi.  Tescilli Erbaa asma yaprağıyla hazırlanan zeytinyağlı sarmalar 81 ilde 81 okula gönderildi. 

İlçedeki ilk ve ortaokullara da zeytinyağlı yaprak sarması göndereceklerini ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl “İlk teneffüs heyecanına biz de sarmalarımızı göndererek katılma taahhütlünde bulunmuştuk. Hazırlıklarımızı tamamladık. 81 ilde 81 okula, Erbaa’mızın meşhur yaprağıyla hazırlanmış olan sarmalarımızı gönderip sözümüzü yerine getirmiş olacağız.” dedi.


" ERBAA’DAN 81 İLE YAPRAK SARMASI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DAN 81 İLE YAPRAK SARMASI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DAN 81 İLE YAPRAK SARMASI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku