takip et takip et takip et
Erbaa

5 Ekim 2020 - 494 Okunma

ERBAA’DA YENİ İSTİHDAM KAPISI

Abone Ol

Tokat’ın Erbaa ilçesinde iş istihdamı oluşturmak ve ilçe ekonomisini daha da geliştirmek için kurulması planlanan iplik fabrikasının  arsa tahsis sözleşmesi için imzalar atıldı.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ilçe Kaymakamı Mustafa Temiz’ i makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrasında Erbaa’da iş istihdamı oluşturmak için kurulması planlanan iplik fabrikasının arsa tahsis sözleşmesi imzalandı.Uluslararası düzeyde ticaret, yatırım, üretim ve işbirliği yapmalarını temin etmek amacıyla kurulmuş olan ASKON Derneği Genel Başkanı,  yapmış olduğu ziyarette Kaymakam Temiz’e çalışmalar hakkında bilgi verdi, ilçenin sanayi ve ticaret alanındaki durumu ile ilgili sohbet edildi. Akabinde  Kaymakam Temiz ve ASKON Derneği Genel Başkanı tarafından Erbaa Organize Bölgesinde kurulması planlanan iplik fabrikasının arsa tahsis sözleşmesi imzalandı.


" ERBAA’DA YENİ İSTİHDAM KAPISI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DA YENİ İSTİHDAM KAPISI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DA YENİ İSTİHDAM KAPISI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku