takip et takip et takip et
Erbaa

9 Ekim 2020 - 310 Okunma

ERBAA’DA ÜRETİM VE İSTİHDAMA KATKI

Abone Ol

Erbaa Kadın Girişim ve Üretim Kooperatifi için TKDK ve KOOP-DES Projelerinin uygulama ve üretim yerleri incelendi.

Tokat Vali Yardımcısı Osman Sarı, Erbaa Kaymakamı Mustafa Temiz ve beraberindeki heyet, Erbaa Kadın Girişim ve Üretim Kooperatifi için, TKDK ve KOOP-DES Projelerinin uygulama ve üretim yerleri olarak seçilen ilçe merkezi ve Karayaka kasabasında incelemelerde bulundu.

            Tokat’ın Erbaa ilçesinde kurulan, gerek üretime gerekse istihdama katkı sağlayacak olan projelerin uygulama ve üretim yerleri incelenerek fikir alışverişinde bulunuldu. Programa Tokat Vali Yardımcısı Osman Sarı, Kaymakamımız Sayın Mustafa Temiz, Belediye Başkan Vekilimiz İsmail Bostancı, Başkan Yardımcımız Elif Altundaş Ayral, Karayaka Belediye Başkanı Mehmet Başar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Ticaret İl Müdürü Ali Osman Sakar, TKDK İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, OKA Koordinatörü Mehlika Dicle, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Gökbulut, Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Şerif Gürel ve kooperatif yönetim kurulu üyeleri katıldı.


" ERBAA’DA ÜRETİM VE İSTİHDAMA KATKI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DA ÜRETİM VE İSTİHDAMA KATKI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DA ÜRETİM VE İSTİHDAMA KATKI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku