takip et takip et takip et
Erbaa

2 Kasım 2019 - 229 Okunma

ERBAA’DA ORGAN BAĞIŞI PROGRAMI

Abone Ol

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaalıları, organ bağışına dikkat çekmek amacıyla Erbaa Devlet Hastanesiyle birlikte düzenledikleri programa davet etti.

Erbaa Belediyesi ve Erbaa Devlet Hastanesi tarafından 4 Kasım Pazartesi günü saat 10.00’da program düzenlenecek. Organ bağışına dikkat çekmek amacıyla yapılacak program Erbaa Belediyesi Ahmet Yenihan Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek. Organ bağışını önemsediklerini ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, “Tüm hemşerilerimi ortak yapacağımız programa davet ediyorum. Organ bağışı önemli ve dikkat çekilmesi gereken bir konu. Vatandaşlarımız bu konuda bilgilendikçe Erbaa’da, Tokat’ta Türkiye’de bağış oranlarının daha da artacağına inanıyorum.” dedi.


" ERBAA’DA ORGAN BAĞIŞI PROGRAMI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DA ORGAN BAĞIŞI PROGRAMI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DA ORGAN BAĞIŞI PROGRAMI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku