takip et takip et takip et
Erbaa

21 Eylül 2020 - 137 Okunma

ERBAA’DA İNCELEMELER

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Erbaa ilçemizi ziyaret ederek, bir dizi incelemelerde bulundu.

Dokuzçam Grup Yolu İncelemeler 

Vali Dr. Ozan Balcı Erbaa İlçesi temaslarına KÖYDES yatırımları kapsamında yapımı devam eden Dokuzçam köyü grup yolunda incelemelerde bulunarak başladı. Vali Balcı, 3.9 km.lik yolun şimdiden vatandaşlara hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Akgün Köyü Ziyareti 

Ziyaret ve temaslarına Akgün köyü ziyareti ile devam eden Vali Dr. Ozan Balcı burada vatandaşlarla bir araya geldi. Bir süre sohbet ettiği vatandaşların taleplerini dinleyen Vali Balcı, çocuklara da kitap hediye etti.

Engelli Köyü Dildos Yaylası Ziyareti

Vali Dr. Ozan Balcı Engelli Köyü Dildos yaylasına ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Vali Balcı, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Vali Dr. Ozan Balcı ziyaretleri sonrası yaptığı değerlendirmede, “Tokatlı hemşerilerimiz için hep birlikte yılmadan yorulmadan aşkla şevkle, banane demeden çalışıyoruz. Çalışmalarda ve projelerde emeği geçen herkese, işçisinden mühendisine kadar tek tek teşekkür etmek istiyorum. Yatırımlarımız Tokat’ımıza, memleketimize, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. Projelerimizi en kısa sürede tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine alacağız.” dedi.

İnceleme ve temaslara Vali Dr. Ozan Balcı’yaErbaa Kaymakamı Mustafa Temiz, İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe, ilçe protokolü ile İl Genel Meclis üyeleri eşlik etti.


" ERBAA’DA İNCELEMELER konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DA İNCELEMELER ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DA İNCELEMELER ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku