takip et takip et takip et
Erbaa

6 Eylül 2019 - 310 Okunma

ERBAA’DA GÖNÜLLÜ GENÇLER MESİRE ALANLARINI TEMİZLEDİ

Erbaa Gençlik Merkezi gönüllüleri Erbaa'da vatandaşların sıklıkla kullandığı mesire alanlarını temizledi.

Erbaa Gençlik Merkezi gönüllüleri Erbaa’da vatandaşların sıklıkla kullandığı mesire alanlarını temizledi.

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve Gökal Belde Belediye Başkanı Osman Akbulut’un destek verdiği çalışma kapsamında Gençlik Merkezi gönüllüsü gençlerle birlikte Dünden Gölü çevresinde piknik yapan vatandaşlardan kalan atıkların toplanıldı. Çalışmada alandan poşetler dolusu çöp toplandı.

Erbaa Gençlik Merkezince etkinliğe ilişkin yapılan açıklamada, “Erbaa Gençlik Merkezi olarak mesire alanlarına yapmış olduğumuz çevre temizliği hareketi devam ediyor. Bugün gönüllü gençlerimizle birlikte Düden Gölü çevresinde yapmış olduğumuz çevre temizliği ile farkındalık oluşturarak daha temiz bir çevre için harekete geçtik. Piknik alanında bulunan vatandaşlarımız bu hareketimize duyarsız kalmayarak çevre temizliğimize katkıda bulundu. Çevreye karşı duyarlılık örneği göstererek gençlerimiz ile bu önemli etkinliğe katkı sağlayan Erbaa Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul Karagöl’e ve Gökal Belediye Başkanı Sayın Osman Akbulut’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.” denildi.


" ERBAA’DA GÖNÜLLÜ GENÇLER MESİRE ALANLARINI TEMİZLEDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DA GÖNÜLLÜ GENÇLER MESİRE ALANLARINI TEMİZLEDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DA GÖNÜLLÜ GENÇLER MESİRE ALANLARINI TEMİZLEDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku