takip et takip et takip et
Erbaa

24 Ağustos 2019 - 398 Okunma

ERBAA’DA ÇERKES RÜZGARI ESTİ

Abone Ol

1864 Erbaa Çerkes Derneği’nin düzenlemiş olduğu kültür gecesi muhteşem halk danslarına, kulakların pasını silen müziklere ve sürpriz gösterilere sahne oldu.

1864 Erbaa Çerkes Derneği’nin düzenlemiş olduğu kültür gecesi muhteşem halk danslarına, kulakların pasını silen müziklere ve sürpriz gösterilere sahne oldu.

Geceye yoğun ilgi gösteren Erbaa halkı, salonu hınca hınç doldurdu. 22 Ağustosta Erbaa Ahmet Yenihan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve ilçe protokolü ile İstanbul, Samsun, Tokat, Amasya, Turhal, Merzifon ve Ladik’ten sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

TİMAF Müzik grubu ve Solisti Kalabate Sevde’nin  harika yorumlarıyla renk kattığı gecede, Erbaa NEF Halk Dansları Ekibi’nin muhteşem gösterisi damga vurdu.

Gösteriler arasında okunan şiirler, Nart destanından kesitler ve 2 aylık kısa bir çalışmanın ürünü olan 7 farklı koreografiden oluşan dans gösteresi seyirciden tam not aldı.


" ERBAA’DA ÇERKES RÜZGARI ESTİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DA ÇERKES RÜZGARI ESTİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DA ÇERKES RÜZGARI ESTİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku