takip et takip et takip et
Erbaa

17 Eylül 2020 - 282 Okunma

ERBAA’DA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Abone Ol

Erbaa’da Kaymakam Mustafa Temiz başkanlığında, “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” projesi hakkında değerlendirme toplantısı yapıldı

Erbaa İlçe Kaymakamı Mustafa Temiz başkanlığında, “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” projesi değerlendirme toplantısı yapıldı. Erbaa Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan toplantıya, il Tarım ve Orman Müdür Yrd. Ümit Ok, ilçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Gökbulut, Hayvan Sağlık Şube Müdürü Salih Çelik, Ziraat Odası Başkanı Arif Yılmaz Köksal, Ziraat Bankası Müdürü Abdullah Ünlü ve proje sorumlusu Veteriner Hekimler Katıldı.

Toplantıda, Tarım Tokat kapsamında küçükbaş hayvancılığı geliştirmek amacıyla başlatılan “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” projesi ile ilgili yapılan çalışmalar ele alındı.


" ERBAA’DA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku