takip et takip et takip et
Gündem

25 Ocak 2020 - 247 Okunma

ERBAA’DA 5 YIL SONRA İLK KENT KONSEYİ TOPLANTISI

Erbaa kent konseyi, 5 yıllık aranın ardından yeniden toplandı.

Erbaa Kent Konseyi 5 yıl sonra ilk toplantısını yaptı. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl Başkanlığında yapılan toplantıya kurum müdürleri, sivil toplum örgütleri, meslek kuruluşları, muhtarlar, vakıf ve dernekleri temsilcileri katıldı. Erbaa Kent Konseyinin başkanlığına Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl seçildi.

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yaptığı açıklamada “Öncelikle Kent Konseyimizi 5 yıl aradan sonra yeniden hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Konseyimizin kuruluş amacında da yazdığı gibi amacımız, kent yaşamında, kent vizyonunun ve hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme, katılım, yönetişim ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmektir” dedi.


" ERBAA’DA 5 YIL SONRA İLK KENT KONSEYİ TOPLANTISI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA’DA 5 YIL SONRA İLK KENT KONSEYİ TOPLANTISI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA’DA 5 YIL SONRA İLK KENT KONSEYİ TOPLANTISI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku