takip et takip et takip et
Erbaa

22 Kasım 2019 - 217 Okunma

ERBAA ZABITASI’NDAN FIRIN VE PASTANE DENETİMİ

Abone Ol

Erbaa Belediyesi Zabıtası ilçede un ve unlu mamul üretimini yapan fırın ve pastaneleri denetledi.

Erbaa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü sabah erken saatlerde fırın ve pastanelere yönelik denetim çalışması yaptı. Yapılan uygulamada iş yeri ruhsatı, çalışanların sağlık karneleri, hijyen ve ekmek gramajları denetlendi. Denetimlerde fırınların büyük çoğunluğunun hijyen kurallarına uyduğu tespit edildi. Hijyen ve sağlık kurallarına uymayan fırınlar ise ekipler tarafından uyarıldı.

Gıda denetimlerine hız verdiklerini ifade eden Erbaa Belediyesi Zabıta Müdürü Abdullah Yılmaz “Amacımız halkın sağlıklı gıda tüketmesini sağlamak. Fırın sahipleri yaptığımız denetimden oldukça memnun. Bu denetimlerimizi arttırarak devam ettireceğiz. Denetimlerde bir çok firmanın kurallara uyduğunu görmek bizi çok memnun etti. Kurallara uyan esnaflarımıza çok teşekkür ediyoruz. Denetimlerde gördüğümüz eksiklikler sonrası uyarı yaptığımız işletmeleri yeniden kontrol edeceğiz.”


" ERBAA ZABITASI’NDAN FIRIN VE PASTANE DENETİMİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA ZABITASI’NDAN FIRIN VE PASTANE DENETİMİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA ZABITASI’NDAN FIRIN VE PASTANE DENETİMİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku