takip et takip et takip et
Erbaa

1 Kasım 2019 - 414 Okunma

ERBAA MESLEK YÜKSEKOKULUNDA TATBİKAT

Abone Ol

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Erbaa Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü ile AFAD ortaklaşa Kurtarma tatbikatı gerçekleştirdi.

Erbaa Meslek Yüksekokulu binasında mahsur kalanları kurtarmak için düzenlenen tatbikat öğrenciler ve vatandaşlar tarafından dikkatle takip edildi. Erbaa Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü öğretim Görevlisi Fatih Erarslan, tatbikata ilişkin yaptığı açıklamada, “Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü olarak öğrencilerimizin daha iyi eğitim görmeleri için çalışmalar yapıyoruz. Teoriden çok sahada eğitim görmelerini ve kendilerini geliştirmelerini istiyoruz. Bu bağlamda AFAD ekibi ile ortaklaşa olarak ‘Yangın Güvenliği ve Tabii Felaketlerde Müdahale Tarzı’  tatbikatı gerçekleştirdik. Bu tip tatbikatlarda öğrencilerimize nelerin yapılması gerektiğini, yanlışların neler olduğunu, hatalar sonucunda nelerle karşılaşabileceklerini görerek öğretiyor ve kendilerini geliştirmelerine destek oluyoruz. Amacımız okulumuzdan mezun olduktan sonra daha donanımlı, kendini geliştirmiş, sorumluluk sahibi olan, karşılaşacakları olumsuz durumlarda soğukkanlılığını koruyan bireyleri yetiştirmeyi hedef edindik. Ben bizlere desteklerini esirgemeyen, Rektörümüz Prof. Dr. Bünyamin şahin, Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi İrfan Usta, eğitimlerimizi can kulağı ile dinleyip bizzat katılım sağlayan öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.


" ERBAA MESLEK YÜKSEKOKULUNDA TATBİKAT konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA MESLEK YÜKSEKOKULUNDA TATBİKAT ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA MESLEK YÜKSEKOKULUNDA TATBİKAT ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku