takip et takip et takip et
Erbaa

6 Aralık 2019 - 512 Okunma

ERBAA BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN FIRINLARA DENETİM

Abone Ol

Erbaa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde bulunan ekmek fırınlarında gramaj, hijyen ve belge denetimlerinde bulunuldu.

Denetimleri başarıyla geçen iş yeri sahiplerine teşekkür edilirken eksikleri bulunan iş yerlerine eksiklerin giderilmesi için süre tanındı.

Denetimlerle ilgili açıklamada yapan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl “ Erbaa Belediyesi olarak vatandaşlarımızın sağlıklı gıda tüketimini çok önemsiyor, bunu sağlamak amacıyla denetimlerimize aralıksız devam ediyoruz. Zabıta ekiplerimiz fırınlarda hijyen ya da diğer standartlara uygun olmadığı tespit edilen esnaflarımıza eksiklerini gidermeleri amacıyla süre tanıdı. Bu tür denetimleri değişik zamanlarda farklı sektörde bulunan esnaflarımıza yönelikte sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.


" ERBAA BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN FIRINLARA DENETİM konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN FIRINLARA DENETİM ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN FIRINLARA DENETİM ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku