takip et takip et takip et
Gündem

9 Aralık 2019 - 402 Okunma

“ENGELLİLERİMİZ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Vali Dr. Ozan Balcı, Mehmet Akif Ersoy Engelliler Okulu’nda engelli öğrencilerin yaşamlarına dokunacak ve hayatlarını kolaylaştıracak güzel işler için gereken desteğin verileceğini söyledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Rehberlik Araştırma Merkezi ziyaretinde Mehmet Akif Ersoy Engelliler Okulu’nda yapılan faaliyetlerle ilgili hazırlanan sunumu dinledi.

Sunumun ardından konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, “Bizim amacımız öğretmenlerimizi desteklemek, yüreklendirmek, cesaretlendirmek, önlerini açmak. Onlara verilen destek engellilerimize ve ailelerine verilen destektir. Engellilerimizin var olan problemlerini çözmek için hep birlikte çalışacağız.” dedi.

Özel eğitimdeki öğrencilerin spora, müziğe ilgilerinin arttırılması gerektiğini ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, bu öğrencilerin Spor Tokat ve Müzik Tokat kapsamında yürütülen projelere dahil edilmesini, spor ve müzikle eğitimlerine katkı sağlanmasını ve destek verilmesini istedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, emekleri için öğretmenlere teşekkür etti.


" “ENGELLİLERİMİZ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “ENGELLİLERİMİZ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “ENGELLİLERİMİZ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku