takip et takip et takip et
Gündem

10 Temmuz 2020 - 145 Okunma

ENGELLİ BİREYLER İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı “Her zaman engelli bireylerimizin yanındayız, onların yaşamlarını kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında düzenlenen toplantıda, İlimize kazandırılması hedeflenen;

Engelli Gündüz Bakım Evi, Engelli Aktif Yaşam Merkezi, Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yapım konuları görüşüldü ve kararlar alındı.

 “Engelli bireylerimiz için Gündüz Bakım Evi, Aktif Yaşam Merkezi ile Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni en kısa zamanda Tokat’ımıza kazandıracağız.” diyen Vali Dr. Ozan Balcı  “Her zaman engellilerimizin yanındayız. Engelli bireylerimizin hayatlarını yaşamlarını kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Valiliğimiz koordinasyonunda, Belediyemiz, kamu kurum ve kuruluşları ile el ele vererek hep birlikte hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı şunları kaydetti; “Tokat’ta bir aile olarak yaşıyoruz. Engelli ailelerin sorunlarını, zorluklarını biliyoruz. Onların her zaman yanlarındayız ve en büyük destekçileriyiz. Yalnız olmadıklarının bilinmesini istiyorum. Devletimizin, milletimizin imkanları ile engelli ailelerimizin üzerlerinden yüklerini daha çok alacağız. Onların problemlerini, dertlerini çözmek için daha çok mücadele edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Düzenlenen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, DSİ Müdürü Ali Çetinkaya, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Yılmaz, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin ile ilgililer katıldılar.


" ENGELLİ BİREYLER İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ENGELLİ BİREYLER İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ENGELLİ BİREYLER İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku