Dolar 27,2665 0.21%
Euro 28,9499 0.35%
Gram Altın 1.672,54 -0,22%
Çeyrek Altın 2.807,00 -0,14%
Yarım Altın 5.613,00 -0,16%
Tam Altın 11.163,52 -0,24%
EMRE ŞENOL UNUTULMADI

EMRE ŞENOL UNUTULMADI

ABONE OL
10 Aralık 2019, 10:12:17
2018 yılında geçirdiği kalp krizi sonrasında yaşamını yitiren Tokatspor taraftarı Emre Şenol’un vefatının 1. Yıl dönümünde kabri başında dua ve Ali Paşa Camii’nde okunan Mevlit ile anıldı.

Tokatspor Cephe 1969 Taraftar Kulübü’nün tribün liderlerinden Emre Şenol, 8 Aralık 2018 geçirdiği kalp krizi sonrasında 26 yaşında hayatını kaybetti. Tokatspor’a yıllarca destek veren, omuz omuza armaları için destek olan cefakâr vefakâr ve tribünde gönül vermiş taraftarlar, dostları ve sevenleri Şenol’u vefatının 1. Yıldönümünde, 8 Aralık Pazar günü Şehri Şirvan-i Mezarlığında Kabri Başında dualarla anıldı. Emre Şenol için ailesi ve dostları mezarı başında gözyaşlarına hâkim olamadılar.

Daha sonra 16.30’da Ali Paşa Camii’nde Emre Şenol için Mevlit okutuldu. Ailesi ve sevenleri okunan mevlit ve dualarla yâd ettiler. Mevlid-i şerifi dinledikten sonra Emre Şenol ve geçmişte vefat edenlerin ruhları için dua edildi.

Taraftarlar adına Burak Çelik ve Fuat Merdane gazetemize açıklamalarda bulundular.

BURAK ÇELİK:

“EMRE ŞENOL’U HER ZAMAN

KALBİMİZDE YAŞATACAĞIZ”

Kendileri için her zaman yerinin ayrı olduğunu belirten Burak Çelik, “ Emre Şenol’u ne kelimeler nede cümleler anlatır. Herkes için yeri farklıdır ama bizim için daha da farklıdır. Emre Şenol için biz, kardeşten öte canıydık. Onun yeri asla dolmadı, dolmazda. Bugün 15 yaşında kardeşlerimizde var 50 yaşında amcalarımızda var unutmayıp gelen. Bir yıl değil bin asır geçse de biz onu yine unutmayız. Yanımız da olanlardan Allah razı olsun. Emre Şenol’u her zaman kalbimizde yaşatacağız. Maddi manevi olarak da hayır dualar ve Mevlitler geri kalmadı kalmayacakta. Tokat Gazetesi’nden Allah razı olsun acımızda bizleri yalnız bırakmadınız. Yanımızda oldunuz.” dedi.

FUAT MERDANE:

“EMRE ŞENOL’U HİÇBİR ZAMAN

UNUTMAYACAĞIZ”

Emre Şenol’u hiçbir zaman unutmayacaklarını söyleyen Fuat Merdane, “gelen dostlarımızdan arkadaşlarımızdan Allah Razı olsun. Emre’mizi önce kabri başında andık. Sonra Ali Paşa Camii’nde kardeşimizin adına Mevlit okuttuk. Emre Şenol’u hiçbir zaman unutmayacağız. Rabbim yattığı yerinde mekânını cennet eylesin. Nurlar içinde yatsın kardeşimiz.” dedi.

DİKKAT!  Hat Meşgul Ne Demek
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments