takip et takip et takip et
Gündem

15 Eylül 2020 - 478 Okunma

EMEKLİ OLAN PERSONELE PLAKET

Abone Ol

Tokat Belediyesinde uzun yıllardır hizmet veren bir usta daha emekliye ayrıldı.

Tokat Belediyesi yeni şantiye binasında Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personelleriyle veda programında bir araya gelen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 28 yıldır aralıksız hizmet veren Cemil Erbek’e belediyeye ve Tokat’a hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek plaket takdim etti.

Veda öncesinde kısa bir konuşma yapan Başkan Eroğlu; işçi memur ayırmaksızın tüm personellerin her daim hak ve hukukunu gözettiklerini söyledi.

“PERSONELİMİZİN HER DAİM YANINDAYIZ”

Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Belediyecilik fedakârlık isteyen bir meslek. Bu fedakarlığı uzun yıllar gösteren ve şehrimize hizmet eden değerli bir arkadaşımız aramızdan ayrılıyor. Hizmetlerinden ötürü şahsım, belediyemiz ve Tokatlılar adına teşekkür ediyorum. Kendisi 28 yıl 3 aydır belediyemize emek vermiş, alın teri akıtmış güzel işlere imza atmış. Güzel bir intiba bırakarak emekli oluyor. Hakkımız helal olsun, kendisinden Allah razı olsun. Rabbim nice nice güzel günlerde bizi buluştursun.

Tokat Belediyesi olarak bizler her zaman ikili ilişkiler içinde halkımıza hizmetin en iyisini yapmaya çalıştık, yapmaya da devam ediyoruz. Sorumluluğumuzun bilincinde olup, hem belediyemizi hem de personellerimizi dengede tutmak için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bizim için çalışan personellerimiz her zaman üstündür. Çünkü hizmet yaparken, onların aracılığı ile değerli halkımıza hizmet ediyoruz” dedi.

Emekli olan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ustalarından Cemil Erbek ise; “Bugün şehrimize ve insanlarımıza hizmet etmenin gururunu yaşıyorum. Allah bu gururu herkese nasip etsin. Her daim bizlerin yanında yer alarak en ufak sıkıntımızda dahi aradığımız zaman ne ihtiyacımız varsa anında gideren Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na, Müdürümüze ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Programın ardından Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yeni şantiye binasındaki personelleri ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.


" EMEKLİ OLAN PERSONELE PLAKET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere EMEKLİ OLAN PERSONELE PLAKET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda EMEKLİ OLAN PERSONELE PLAKET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku