takip et takip et takip et
Gündem

8 Ağustos 2019 - 124 Okunma

EKO TİPİ DAMIZLIK ANA ARI ÜRETİM TESİSİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Türkiye Kalkınma Vakfı işbirliğinde yürütülen Eko Tipi Damızlık Ana Arı projesi kapsamında kurulan üretim tesisinin açılış törenine katıldı.

Tokat Organize Sanayi Bölgesinde düzenlenen törene Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra İl Emniyet Müdür Göksel Topaloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik, Arıcılar Birliği Başkanı Ali Demir, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Dökülen, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin, çiftçiler ve davetliler katıldı.

Arıcılar Birliği Başkanı Ali Demir ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik, konuşmalarından sonra Eko Tipi Ana Arı hakkında proje sorumlusu ziraat yüksek mühendisi Derya Bacaksız sunum yaptı.

Tesisin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür eden Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ın arıcılıkta merkez bir şehir olacağını söyleyerek, tesisin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Vali Dr. Ozan Balcı ve il protokolü tarafından tesisin açılışı gerçekleştirildi.


" EKO TİPİ DAMIZLIK ANA ARI ÜRETİM TESİSİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere EKO TİPİ DAMIZLIK ANA ARI ÜRETİM TESİSİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda EKO TİPİ DAMIZLIK ANA ARI ÜRETİM TESİSİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku