takip et takip et takip et
Gündem

6 Aralık 2019 - 335 Okunma

EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ

Abone Ol

Tokat İl Milli Müdürlüğü tarafından 2019-2020 yılında yapımı tamamlanan, devam eden ve planlanan yatırımlar değerlendirildi. 

Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde il genelinde 2019-2020 yatırım programında 7 devlet yatırımı, 37 temel eğitim yapımı olmak üzere toplam 44 yatırımın genel durumu ile ilgili bilgi verildi.

Toplantıda Eğitim Tokat kapsamında sürdürülen Z-Kütüphane çalışmaları da değerlendirildi. 2019-2020 yapım programında planlanan 41 Z-Kütüphaneden 39’unun bitirildiği, kalan 2 Z-Kütüphanenin de bitme aşamasında olduğu kaydedildi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ın eğitimine katkı sağlayacak yatırımları önemsediğini belirterek, tüm yatırımların tek tek takipçisi olacağını ifade etti. Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ve yatırımlardan sorumlu birim yetkilileri katıldı.


" EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku