takip et takip et takip et
Gündem

16 Eylül 2020 - 171 Okunma

EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ

Abone Ol

Eğitim yatırımları değerlendirme toplantısı Valilik toplantı salonunda Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda Tokat’ta yeni yapılacak 46 okul ile güçlendirme çalışmaları devam eden 26 okulun durumu değerlendirildi.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Eğitim yatırımlarını ve okul güçlendirmelerini önemsiyor ve yakından takip ediyoruz. Çalışmaların hızlı bir şekilde bitmesi için bir yol haritası belirledik. Ekiplerimizle sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Tokat’ımız ve Tokat’lı hemşerilerimiz için hep birlikte yılmadan, yorulmadan, aşkla, şevkle çalışıyoruz. Projelerimizde emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum. Yatırımlarımız memleketimize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Çevre Şehircilik İl Müdürü Ali Yılmaz ile projeleri yürüten ekip katıldı.


" EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda EĞİTİM YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku