takip et takip et takip et
Gündem

14 Ekim 2019 - 148 Okunma

E-TWİNNİNG KALİTE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Abone Ol

E-twinning portalında yürütülen 2018 yılına ait projelerin değerlendirme sürecinin ardından "Kalite Etiketi" almaya hak kazanan okullara ve yürütücü öğretmenlere belgeleri verildi.

1.Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknoloji Genel Müdürlüğüne bağlı olarak çalışan, Ulusal Destek Servisi tarafından koordine edilen e-twinning portalında yürütülen 2018 yılına ait projelerin değerlendirme sürecinden sonra Tokat’tan “Kalite Etiketi” almaya layık okullara ve yürütücü öğretmenlere Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler Okulunda düzenlenen törenle belgeleri verildi.

26 Haziran Ortaokulu, Zile Fen Lisesi, Almus Atatürk İlkokulu, Zile Cumhuriyet Ortaokulu, Zile Fevzi Çakmak Ortaokulu, Güzelbeyli İlkokulu, Hüseyin Gazi Ortaokulu, İğdir Ortaokulu, Karakuzu Ortaokulu, Zile Kervansaray Ortaokulu, Zile Necmi Muammer Ortaokulu kalite etiketi alan okullar olurken Zile Fen Lisesi ve Zile Necmi Muammer Ortaokulu e-twinner okulu tabelalarını aldı.

Törene  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ali Adsan ve okul idarecileri katıldı.


" E-TWİNNİNG KALİTE ÖDÜLLERİ VERİLDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere E-TWİNNİNG KALİTE ÖDÜLLERİ VERİLDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda E-TWİNNİNG KALİTE ÖDÜLLERİ VERİLDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku