Dolar 32,2221 0.1%
Euro 34,9586 0.31%
Gram Altın 2.417,84 0,33%
Çeyrek Altın 4.011,00 0,02%
Yarım Altın 8.015,00 0,02%
Tam Altın 15.978,66 -0,59%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Dr.Ali Çelik İYİ Partiden Aday Adaylığını Gerçekleştirdi

Dr.Ali Çelik İYİ Partiden Aday Adaylığını Gerçekleştirdi

ABONE OL
19 Mart 2023, 15:27:36

İNANÇ VE DUYGU SÖMÜRÜSÜ İLE DEĞİL, AKLIMIZ VE VİCADAMIZLA SEÇELİM

İyi Parti Tokat Milletvekili Aday Adayı Dr. Ali Çelik, aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Çelik; “Bu seçim bir partiyi bir lideri iktidar yapma seçimi değildir. Bu ucube yönetim anlayışını ve zihniyetini değiştirmek istiyoruz. Yıkılan değerlerimizi yeniden inşaa edeceğiz” dedi.

İyi Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Ali Çelik, Deprem ve selde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ALLAH ‘TAN rahmet dileyerek yaralananlara acil şifalar niyaz etti.

Dr. Ali Çelik konuşmasının devamında “100. Yılını kutlamaya hazırlandığımız bu günlerde Cumhuriyet’in tüm kazanımlarını ve değerlerini kaybettik. Demokrasinin 2. Yüzyıla girdiği bu günlerde türk usulü başkanlık sistemi adı altında, bize dayatılmaya çalışılan bu ucube sistem bu seçimle son bulmalı. “Ben yaparım, ben bilirim” anlayışının hakim olduğu akıldan bilimden yoksun, kuralların kurumların kanunların hiçe sayıldığı, liyakatın istişarenin unutulduğu tek adam yönetimi sayesinde dış politika toplumsal huzur ekonomi dahil her konuda ciddi sıkıntılar yaşandığı aşikar.

“YIKTIKLARI DEĞERLERİMİZİ YENİDEN İNŞAA EDECEĞİZ”

Mevcut iktidarın 21. yılda yıktıkları herşeyi yeniden inşaa edeceğiz . Adaleti liyakatı tekrar tesis edeceğiz. 85 milyon bir ve bütün olacağız. Anadolu coğrafyasında yaşayan herkeze dinine, ırkına, meşrebine bakılmaksızın eşit ve adil davranacağız. Her vatandaş özgürce fikirlerini söyleyecek, tartışacak yönetime katılacaktır. hiç kimseye torpil yapıp devletin milletin imkanlarını peşkeş çekmeyeceğiz. Faiz baronlarına ekonomiyi, uyuşturucu baronlarına gençlerimizi, imar baronlarına hayatımızı , çetelere huzurumuzu yok ettirdiler. Çalmayacağız Çaldırmayacağız emanetinize sahip çıkacağız. Kul hakkı yetim hakkı yemeyeceğiz.

“ADELETLE GELDİLER, NEFİSLERİNE YENİK DÜŞTÜLER”

“Yolsuzluk Yoksulluk ve Yasakları Yok Edeceğiz” diye geldiler, ülkeyi Afrika kabine devletlerinden daha beter konuma getirdiler. Biz Bu ülkeyi “Kızım Fatıma da hırsızlık yapsa onun elini keserim” diyen peygamberimizin hassasiyeti ile yöneteceğiz. Dini ve milli değerlerimizi kişisel günahlarına paravan yapıp milletimizi, kandırmaya çalışmak, siyaset olmamalı.

DİKKAT!  PLEVNESPOR 3’ÜNCÜ LİGE SELAM ÇAKTI

Bu seçim bir partiyi bir lideri iktidar yapma seçimi değildir . Bu ucube yönetim anlayışını ve zihniyetini değiştireceğiz. Kim yönetsin değil nasıl yönetilsini konuşmak durumundayız.

Bu seçim çocuklarına servet yapan devlet adamı seçmek değil, çöpten para kazanarak evlatlarına gelecek temin edemeyenlerin çaresi olmalıdır. Kibrin yerini tevazu, ben yaparım “ben bilirimin” yerini ortak akıl ve istişare almalıdır. Öyle bir sistem inşaa etmeliyiz ki biz gidince bu ülkede beka sorununu yaşanmamalı .
Gelecek Ümitlerini kaybetmiş, çaresiz, hayalleri çalınmış gençlerimize, liyakat ve donanımla eş değer imkanlar sunup; gelecek kaygılarını yok edeceğiz.

40 yıldır her insana dokunmanın , şehrime milletime hizmet etmenin , Spor siyaset vakıf dernek STK İŞ dünyası gibi her alanda şehrime hizmet etmiş olmanın gururu ile memleketine hizmet arzusuyla dolu, mazisiyle gurur duyan bir kardeşiniz olarak karşınızdayım.

Ülkeme şehrime bu zor dönemde hizmet edebilecek enerjiye , tecrübeye ve birikime fazlasıyla sahip olduğumu düşünüyorum. Tokatlı hemşerilerimin dertleri ile ilgilendiğim ve onlarla iç içe yaşadığım için toplumun ve şehrimin sorunlarını biliyorum. Bu şehrin ulaşımı tarımı sanayisi turizmi ile ilgili tüm problemlerini çözmeye tokat ‘ ı geçmişinde olduğu gibi anadolunun en gelişmiş şehirlerinden biri yapmaya talibim.

Sevgili Gençler; geçmişte yapılan yanlışlardan dolayı en büyük bedeli siz ödüyorsunuz. Birlikte sizlere iyi bir gelecek inşaa etmeliyiz. Yarınlara umutla bakmalısınız. Birbirini seven huzurlu çalışan, üreten refah içerisinde yaşayan bir toplumun ihyası için çalışacağım. Sizlere söz veriyorum. Dün olduğum gibi milletimize layık bir şekilde görevimi yapıp dua alarak Rabbim in huzuruna gitmek yegane gayemdir.
Allah yar ve yardımcımız olsun. Saygılarımla…

WhatsApp Image 2023 03 19 at 14.21.26 1 WhatsApp Image 2023 03 19 at 14.21.25 1

Dr.Ali Çelik İYİ Partiden Aday Adaylığını Gerçekleştirdi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

DİKKAT!  Tokat Barosu ve Avukatlar Şiddete Hayır Dedi

Son dakika tokat haberlerine göz atabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet