Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.312,76 -0,73%
Çeyrek Altın 2.258,00 -1,40%
Yarım Altın 4.502,00 -1,40%
Tam Altın 8.887,63 -0,70%
Dosya Transfer Sitesi (Ücretsiz) Büyük ve Mega Boyutlu 5 GB

Dosya Transfer Sitesi (Ücretsiz) Büyük ve Mega Boyutlu 5 GB

ABONE OL
09 Mayıs 2023, 19:30:47

Dosya transferi yapmanız gerektiğinde, büyük boyutlu dosyalarınızın ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Bu yüzden, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya transfer sitesi sunuyoruz. Çok büyük dosyaları rahatlıkla aktarabileceğiniz bu site, tek seferde 5 GB’a kadar olan dosyalarınızı kolaylıkla aktarmanıza olanak tanır. Bu özellik size, hızlı ve efektif dosya transferleri sağlar. Bu hizmetimiz tamamen ücretsiz ve üye olma zorunluluğu olmadan güvenle kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir dosya transferi için, hemen bizimle bağlantı kurun ve yüksek kaliteli bir dosya aktarım deneyimini yaşayın.
Dosya Transfer Siteleri Listesi: Büyük, Hızlı, Güvenilir ve Mega Dosya Olacak Şekilde Derledik

Dosya paylaşımı günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır ve birçok kişi büyük boyutlu dosyaları hızlı ve güvenilir bir şekilde göndermek istemektedir. Bu sebeple, dosya transfer siteleri birçok kişinin işine yaramaktadır. Bu yazımızda, büyük ve mega boyutlu dosyaları transfer etmenize yardımcı olacak siteleri özellikleri ile birlikte araştırdık.

WeTransfer

WeTransfer programı ile istediğiniz büyük dosyaları gönderebilirsiniz. 200 GB’a kadar aktarım yapılabilir ve dosyalarınızı nerede olursanız olun önceden önizleyebilirsiniz. Ayrıca, resimleri, videoları ve mega boyutlu dosyaları da kolaylıkla gönderebilirsiniz. WeTransfer, 7 gün içerisinde dosyalarınızın indirme işleminin yapılmasını sağlar ve 7 gün sonrasında link üzerinden indirme işlemi gerçekleşmez. Hem iOS hem de Android platformu için uygulama desteği de mevcuttur.

MediaFire

MediaFire sitesi ile kolayca dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Herhangi bir dosya türünü depolayabilir ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca, projelerinizi klasörler halinde paylaşabilir ve e-posta üzerinden kolayca büyük dosyaları gönderebilirsiniz. MediaFire, 10 GB’a kadar ücretsiz kullanılabilmekte ve sınırsız reklam destekli indirme özelliği bulunmaktadır. Hem iOS hem de Android platformu için uygulama desteği mevcuttur.

pCloud

pCloud sitesi ile dosyalarınıza her cihazda erişebilirsiniz. 10 GB ücretsiz depolama alanı kullanabilir ve dosya/klasörlerinize çevrimdışı erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Full HD dosyalarınızı yükleyebilir ve fotoğraflarınızı videolarınızı otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Eğer Premium’a geçerseniz, tüm dijital koleksiyonunuz için 2 TB’a kadar alan kazanabilirsiniz. Hem iOS hem de Android platformu için uygulama desteği mevcuttur.

DİKKAT!  Blog Travesti

Transfernow

Transfernow sitesi ile dosyalarınızı ücretsiz olarak aktarabilirsiniz. Dosyalarınızı kişilerinize e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Dosyaları seçmek ve göndermek için dosya paylaşım formunu tamamlamanız gerekmektedir. Transfernow, tamamlanan dosya paylaşım formu doğrulandıktan sonra dosya transferini gerçekleştirir.

SendSpace

Sendspace ile güvenli bir şekilde dosyalarınızı gönderebilirsiniz. Bu site, 300 MB’a kadar dosya paylaşmanızı sağlamaktadır ve 30 günlük depolama süresi içerisinde dosyanıza oluşturulan linkten erişebilirsiniz. Hem iOS hem de Android platformu için uygulama desteği mevcuttur.

Dropbox

Dropbox ile dosyalarınızı hızlıca gönderebilirsiniz. Herhangi bir dosyayı herkese hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Dropbox hesabı olmadan bile, büyük veya küçük herhangi bir dosyayı gönderebilirsiniz. Dropbox, birden fazla koruma katmanı ile dosyalarınızı gizli tutar. Hem iOS hem de Android platformu için uygulama desteği mevcuttur.

Microsoft 365

Microsoft 365 ile dosyalarınızı güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. Dosyaları, klasörleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. OneDrive, dosya ve kişisel içeriklerinizi korur. Hem iOS hem de Android platformu için uygulama desteği mevcuttur.

Google Drive

Google Drive üzerinden dosyalarınızı güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Dosyalarınızı her yerde güvenle depolayabilir, dosya ve klasörleri için izinleri paylaşıp ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, dosyalarınızı ada ve içeriğe göre kolayca arayabilirsiniz. Hem iOS hem de Android platformu için uygulama desteği mevcuttur.

FileMail

Dosya gönderme hizmetiyle dosyaları çevrimiçi olarak paylaşmak için FileMail’i kullanabilirsiniz. Site, 2 faktörlü kimlik doğrulama, parola koruması ve virüs taraması kullanan güvenli bir dosya gönderme hizmeti sunmaktadır. Gönderilen ve alınan dosyaları kolayca takip edebilirsiniz.

Sendthisfile

Sendthisfile sitesi ile çok büyük dosyaları anında gönderebilirsiniz. Bu site, 15 günlük profesyonel plan ve uçtan uca şifreleme özellikleriyle de kullanıcılara hizmet vermektedir. Site, dosya boyutu sınırı olmadan özel ve güvenli dosya gönderme hizmeti sunmaktadır.

DİKKAT!  Kürtçe Ağır Sözler Kısa

Filedropper

Filedropper sitesi ile dosyalarınızı ücretsiz olarak yükleyebilir, yedekleyebilir ve hızlıca gönderebilirsiniz.

Mailbigfile

Mailbigfile sitesi ile, 2 GB’a kadar dosya gönderebilirsiniz. Bu site, kullanıcılara 10 gün boyunca kullanım imkanı sunmaktadır.

Dosya sıkıştırma programlarına da göz atmak isterseniz, buradan dosya sıkıştırma uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Dosya transfer siteleriyle ilgili deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments