takip et takip et takip et
Manşet

19 Ağustos 2019 - 220 Okunma

DİMES REKLAM SPONSORLUĞUNU İPTAL ETTİ

Tokatspor Kulüp Başkanı Ufuk Akçekaya, kulüp ile ilgili yaşanan gelişmelere yönelik değerlendirmede bulundu.

Tokatspor Kulüp Başkanı Ufuk Akçekaya, kulüp ile ilgili yaşanan gelişmelere yönelik değerlendirmede bulundu.

Başkan Akçekaya, “Bir takım yanlış anlaşılmaları düzeltmemiz gerekliliği hasıl olmuştur. Kulübün A.Ş olması üzerinden muhalefet yapanlar sebebiyle Dimes 21 yıldır göğüs reklam sponsorluğunu iptal etmiştir.”

BAŞKAN EROĞLU’NA TEŞEKKÜR

Başkan Akçekaya Dimes’in sponsorluğu, reklam, forma, kombine konuları ile ilgili açıklama yaptı. Başkan Akçekaya, “Kıymetli Tokat halkı Lige Tokat’ın 20 evladıyla çıkıyoruz. Bir takım yanlış anlaşılmaları düzeltmemiz gerekliliği hasıl olmuştur. Kulübün A.Ş olması üzerinden muhalefet yapanlar sebebiyle Dimes 21 yıldır göğüs reklam sponsorluğunu iptal etmiştir. Aldığımız duyumlara göre Dimes doğru olmayan bilgiler girmiş ve bu kararı almıştır. Bununla ilgili yorum Tokatlınındır!  Oyuncularımız tesiste olup toplamda 35 kişilik bir ekip tesiste kalmaktadır ki tesiste kalmadıkları bu sebeple iaşenin başlamadığı/iaşenin gelmesiyle tesisteki canlarını dişine takan 2-3 yöneticimizin bu iaşeyi alacağı gibi asılsız söylemler üretmişlerdir. Bu yanlış anlamanın düzeltildiğini ilettik gerekli yerlere inşallah bu hafta iaşemizi başlatacaklar ki Eyüp Eroğlu’na teşekkür ederiz

Şu anda reklam /forma/kombine kimse almamış bulunmakta olup desteklerinizi bekliyoruz. Bilet fiyatlarını gelirimiz olmadığı için mecburen yüksek tutmak zorunda kaldık. Bu sebeple kombine almanız aldırmanız önemlidir

Şahsımla ilgili kulübe para harcayarak sahip çıkmama rağmen bazı çıkar grupları menfaat sağlayamadıklarından dolayı muhalefet yapmaktadır ki bu şehre ve kulübe zarar vermektedir. Bunun en kısa sürede hallolması birlik içinde olmamız önemlidir. Yeni dönem hepimize hayırlı uğurlu olsun. Samimi ve iyi niyetli olanlar daima kazanır.” İfadelerini kullandı.


" DİMES REKLAM SPONSORLUĞUNU İPTAL ETTİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere DİMES REKLAM SPONSORLUĞUNU İPTAL ETTİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda DİMES REKLAM SPONSORLUĞUNU İPTAL ETTİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku