takip et takip et takip et
Gündem

10 Temmuz 2020 - 548 Okunma

CUMHURİYET BAŞSAVCISI TURHAN GÖREV YERİNE UĞURLANDI

Abone Ol

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin 17/06/2020 tarihli ve 548 sayılı karara ile Mardin iline atanan Tokat Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan Tokat’a veda etti.

2017 yılında Tokat Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan ve üç yılı aşkın bir süredir, Tokat’ta görev yapan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, 06/07/2020 tarihinde Tokat Adliyesi önünde düzenlenen veda töreni ile yeni görev yerine uğurlandı.

Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan’ın veda törenine, Tokat Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Turgutalp, Tokat Cumhuriyet Savcısı Sadık Bayraktar, Tokat 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Eyüp  Azacık, Tokat Cumhuriyet savcıları, hâkimleri, idari işler müdürü, yazı işleri müdürleri ile adliye personeli katıldı.

Törende kısa bir konuşma yapan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, “Tokat’ta görev yaptığımız süre içerisinde iyi bir çalışma ortamı oluşması için elimizden geleni yaptık. İş her zaman yapılacaktır; ama güzel dostluklar her zaman her yerde kurulamaz. Buradaki çalışma ortamımızın iyi olmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Mardin’de açık bir kapınız var. Yolu düşen, düşecek olan herkesi bekliyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin.” dedi.

Tokat Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Turgutalp, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan’a çiçek takdim ederek yeni görev yerinde başarılar diledi. Törene katılanlarla birlikte günün anısına adliye binası önünde hatıra fotoğrafı çekildi.


" CUMHURİYET BAŞSAVCISI TURHAN GÖREV YERİNE UĞURLANDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere CUMHURİYET BAŞSAVCISI TURHAN GÖREV YERİNE UĞURLANDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda CUMHURİYET BAŞSAVCISI TURHAN GÖREV YERİNE UĞURLANDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku