takip et takip et takip et
Gündem

8 Temmuz 2020 - 484 Okunma

CUMHURİYET BAŞSAVCISI AYDIN TURHAN’A VEDA YEMEĞİ

Abone Ol

Vali Dr Ozan Balcı, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Kararnamesi ile Mardin Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan onuruna veda yemeği verdi.

Düzenlenen veda yemeğine, Vali Dr. Ozan Balcı ve Cumhuriyet Başsavcısı  Aydın Turhan Turhan’ın  yanı sıra Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, TOGÜ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı P. Albay Ayhan Ocak, Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Turgutalp,  İl Jandarma Komutanı J. Albay Murat Kınay, İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan katıldı.

Vali Dr. Ozan Balcı, İlimizde görev yaptığı süre içerisindeki başarılı çalışmalarından dolayı Başsavcı Dr. Aydın Turhan’a teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başsavcı Dr. Aydın Turhan ise Tokat’taki görev süresi boyunca kendisine verdiği desteklerden dolayı Vali Ozan Balcı’ya teşekkür etti.


" CUMHURİYET BAŞSAVCISI AYDIN TURHAN’A VEDA YEMEĞİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere CUMHURİYET BAŞSAVCISI AYDIN TURHAN’A VEDA YEMEĞİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda CUMHURİYET BAŞSAVCISI AYDIN TURHAN’A VEDA YEMEĞİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku