takip et takip et takip et
Gündem

21 Eylül 2020 - 509 Okunma

CUMHUR PARTİLERİNDE KONGRE SÜRECİ

Abone Ol

AK Parti ve MHP’de kongre

Cumhur İttifakı’nda yer alan AK Parti ve MHP’de Tokat’ta hafta sonu kongre süreci yaşandı. AK Parti Tokat Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi, 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi bahçesinde yapıldı. MHP Tokat İl olağan kongresi Dedeman otelde partililerin katılımı ile yapıldı.

“YALANI ELBİSE GİBİ GİYİYORLAR”

AK Parti kongresine katılan AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, muhalefetin siyaset anlayışını eleştirdi. Ülkede ciddi bir muhalefet sorunu bulunduğunu kaydeden Kandemir, “Karşımızda yalanı adeta elbise gibi giyen, hiç çekinmeden, hiç imtina etmeden kolayca ifade eden bir muhalefet anlayışı var. Milletin sevinciyle sevinemeyen, derdini ile dertlenemeyen bir muhalefet bloğu anlayışı var.” dedi.

“BOYUN EĞMEDİK, EĞMEYECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi kongresine katılan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci, Akdeniz konusundaki gerginliği değerlendirerek, “Yunanistan’ın bu düşmanca tutumuna Türk Milleti geçmişte hiç boyun eğmediği gibi bundan sonra da o mavi 478 bin metre karelik denizlerimizde de boyun eğmeyecektir.” dedi. Başkan seçilen Mustafa İpek ise “Listemiz tek ama kapımız, yüreği Tokat için çarpan herkese açıktır.” dedi.


" CUMHUR PARTİLERİNDE KONGRE SÜRECİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere CUMHUR PARTİLERİNDE KONGRE SÜRECİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda CUMHUR PARTİLERİNDE KONGRE SÜRECİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku