Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.249,93 0,48%
Çeyrek Altın 2.343,00 2,27%
Yarım Altın 4.715,00 2,90%
Tam Altın 9.079,61 0,33%
CS:GO rekora doymuyor! İşte eş zamanlı oyuncu sayısı

CS:GO rekora doymuyor! İşte eş zamanlı oyuncu sayısı

ABONE OL
07 Mayıs 2023, 10:40:20

SEO Başlığı: Steam, CS:GO ile Eş Zamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı

E-spor oyunları arasında popülerlik kazanan Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) son zamanlarda rekorlar kırmaya devam ediyor. Steam’deki eş zamanlı oyuncu sayısı 1,8 milyondan fazla oyuncuyla yeni bir rekora ulaştı. BLAST Paris Major etkinliği ve Counter-Strike 2’nin duyurusuyla birlikte oyuna olan ilgi yeniden yükseldi.

CS:GO Neredeyse Her Ay Kendi Rekorunu Kırıyor

CS:GO, son zamanlarda eş zamanlı oyuncu sayısında rekorları alt üst ediyor. 6 Mayıs Cumartesi günü itibarıyla oyunda 1.818.773 oyuncu olduğu bildirildi. Bu, oyunun sadece altı hafta önce ulaştığı 1,5 milyon sınırını aştığı anlamına geliyor.

BLAST Paris Major Etkinliğiyle Birlikte Yeni Dalga

BLAST Paris Major etkinliğinin 8 Mayıs tarihinde başlaması bekleniyor. Hem bu etkinlik hem de yakın zamanlarda yapılan Counter-Strike 2 duyurusu, oyuna yönelik yeni bir dalga yarattı. Ayrıca e-spor müsabakalarındaki başarısını da göz ardı etmemek lazım. Popüler oyun artık Olimpiyat Oyunlarında!

CS:GO, Yeni Bir Rekora Daha İmza Attı

Bir süre önce ortaya çıkan haber, CS:GO’nun yeni bir rekor daha kırdığı gösterdi. “CS:GO Case Tracker” platformu tarafından paylaşılan verilere göre Mart ayında oyuncular tarafından toplamda 39,5 milyon kasa açıldı. Bu rekor, Counter-Strike 2’nin duyurulmasının ardından gerçekleşti.

CS:GO Prime Status Upgrade Fiyatı Arttı

Öte yandan CS:GO Prime Status Upgrade zamlandı. Uzun süredir 249,95 TL’ye satılıyordu. Ancak kısa bir süre önce yüzde 10 seviyesinde yapılan zamla birlikte fiyatı 274,95 TL oldu.

E-spor Oyunlarına Yönelik Talep Artıyor

Savaş oyununa yönelik artan talep, yakın zamanda durmayacak gibi görünüyor. Sadece birkaç ay içerisinde kendi rekorunu kıran CS:GO’nun yeni sınırı ise eş zamanlı 2 milyon oyuncu olacak.

Sonuç Olarak

Counter-Strike: Global Offensive, e-spor oyunları arasında en popüler oyunlardan biri olarak yerini koruyor. Yeni rekorlarıyla oyuncuları cezbeden CS:GO’nun, e-spor dünyasında önümüzdeki dönemde de büyük bir etki yaratacağı düşünülüyor. Yorumlar kısmında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

DİKKAT!  Vivo V29 Pro için geri sayım: Teknik özellikleri belli oldu!
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Önemli İçerikler