Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.458,98 0,55%
Çeyrek Altın 2.453,00 0,78%
Yarım Altın 4.905,00 0,74%
Tam Altın 9.688,85 6,48%
“COVİD-19 KONUSUNDA SEFERBERLİK RUHU İLE HAREKET EDİLMELİ”

“COVİD-19 KONUSUNDA SEFERBERLİK RUHU İLE HAREKET EDİLMELİ”

ABONE OL
09 Eylül 2020, 11:00:44

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, üyesi olduğu İl Hıfzıssıhha Kurulu toplantısında Tokat Belediyesi’nin pandemi ile mücadelesine ilişkin bilgiler aktardı.

Tokat Belediyesi olarak tüm birimlerde salgınla mücadelede büyük bir hassasiyet gösterildiğini belirten Eyüp Eroğlu, tedbir açısından diğer kamu kurum ve kuruluşlarının da aynı hassasiyetle çalıştıklarını hatırlattı.

Vatandaşların toplumsal bilinçle hareket etmesinin kaçınılmaz olduğunu dikkat çeken Başkan Eroğlu, “Covid-19 mücadelesinde seferberlik ruhu ile hareket etmeliyiz. Kurallara uymalı, uymayanları uyarmalıyız. Temizlik, maske ve mesafe kuralları ile şehrimize, insanımıza sahip çıkmalıyız. Sağlık çalışanlarımız inanılmaz bir özveriyle çalışıyor. Polisimiz, zabıtamız, Jandarma Teşkilatımız ve ilgili tüm kurumlarımız fedakârca çalışıyor. Bu süreçte emeği geçen, gecesini gündüzüne katan herkese tek tek teşekkür ediyorum. Sayın Valimiz ve kurul üyelerimiz büyük bir çaba içerisinde. Hemşehrilerimden istirham ediyorum. Lütfen bu üç önemli kurala uyalım. Özellikle eli öpülesi büyüklerimiz, değerli yaşlılarımız belirtilen saatler dışında dışarı çıkmasınlar. Devlet Millet el ele bu süreci atlatacağız. Hep birlikte hareket ettiğimizde kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Gelin, hep birlikte başaralım” dedi.

İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı sonrasında Vali Dr. Ozan Balcı ve Kurul Üyeleriyle birlikte Gaziosmanpaşa Bulvarındaki esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, temizlik, maske ve mesafe konularında uyarılarda bulundu. Ziyaret sırasında maskesi olmayan vatandaşlara zabıta ve polis ekiplerince maske dağıtımı da gerçekleştirildi.

kovid 19 eroglu

DİKKAT!  KEÇİBOYNUZU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Önemli İçerikler