takip et takip et takip et
Spor

2 Eylül 2020 - 330 Okunma

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

Abone Ol

Tokatlı hemşerilerimizden Prof. Dr. Yaşar Özgök’ün cep telefonu ağında ‘TOKAT STK’ adıyla oluşturduğu WhatsApp grubunda, Zile Engelli Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yasemin Anzerlioğlu’nun bir çağrısı üzerine hemşerilerimiz harekete geçti. Kulübün Engelliler Basketbol 3. Ligine katılımında Federasyonuna yatırılması gerekli olan 10 bin liranın toplanması için 100’er, 200’er lira derken damlaya damlaya göl olur misali bağışta bulunuyorlar.

YASEMİN ANZERLİOĞLU: “SPORSEVERLİĞE ve HEMŞERİLİĞE YAKIŞIR ŞEKİLDE HAREKETE GEÇEN TÜM HEMŞERİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER”

Yasemin Anzerlioğlu başkanın çağrısı şöyle olmuştu,”Zile Engelli Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanıyım; Sayın Valimiz Ozan Balcı tarafından engelli basket arabalarımız alındı. Zile Belediye Başkanımız Şükrü Sargın da kulüp yerimizi ve çevre düzenlememizi gerçekleştirdi. Ömer Şengör, Mustafa Taştan, Aziz Bilgiç, Mustafa Uzunöz tarafından tadilat kısmımız tamamlandı.

Özgür Kurnaz reklam işlerimizi, Akif Türkyılmaz storlarımızı temin etti. Ömser Mobilya sandalye kaplamamızı yaptı. Birçok şey düzene girdi fakat 3 Ligde mücadele verebilmemiz için bir sefere mahsus 10.000 TL yatırılması konusunda hiç bir yerden destek göremedik, 1 aydır çalmadığım kapı kalmadı, o kadar yardımlardan bahsediliyor ama. Son çağrı olarak sizlerden ricada bulunmak istedim sizlerde başaramazsak basket arabalarımızı Valiliğe geri iade edeceğim. Hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum. Söz konusu paylaşım 30 Ağustos Pazar günü oldu. Hemen dikkat çekti. Hali hazırda 210 katılımcısı olan grupta dün itibariyle 5 bin lirayı aşmıştı bağış miktarı. Yakın sürede 10 bin liraya varacak ve kulübün beklentisi karşılanmış olacak. Kültürümüze, insanlığa, sporseverliğe ve hemşeriliğe yakışır şekilde harekete geçen tüm hemşerilerimize teşekkürler.”dedi.


" ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku