Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.221,75 0,08%
Çeyrek Altın 2.036,00 0,05%
Yarım Altın 4.071,00 0,02%
Tam Altın 8.087,15 0,81%
CİBUTİLİ İŞADAMLARI TOKAT VE ALMUS’TA

CİBUTİLİ İŞADAMLARI TOKAT VE ALMUS’TA

ABONE OL
13 Ağustos 2020, 11:14:05

Cibutili işadamları Tokat’tan sonra Almus’ta da incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz yıl Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ve İşadamı Yusuf Tosun, Afrika ülkesi olan Cibuti’ye ziyaret gerçekleştirmişlerdi. İkili ilişkilerin geliştiği Cibuti’den bir grup işadamı Tokat’a geldi. Tokat’ta incelemelerde ve ziyaretlerde bulunan konuk işadamları daha sonra Almus’a geçti.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik, Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe, Cibutili işadamları ile kahvaltıda bir araya geldiler.

ALMUS YABANCI YATIRIMCININ DİKKATİNİ ÇEKİYOR

Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, Almus’un tabii güzelliklerinin ününün Türkiye’yi aştığını belirterek, “Almus bir turizm bölgesi olmaya yönelik tüm değerleri taşıyor. İlçemizde yatırım yapmayı düşünen herkese yardımda bulunmaya hazırız. Cibuti’den gelen yatırımcı misafirlerimize de Almus’a anlattık. İnşallah Almus’ta yerli ve yabancı yatırımcıları görmek hepimize nasip olur. Bu toprakların bereketi herkesi kuşatır” ifadelerini kullandı.

Almus’un doğal güzelliklerinden etkilendiklerini ifade eden Cibutili işadamları da, “Tokat şehri ile karşılıklı olarak yakınlaşmalar önümüzdeki yıllarda artarak devam eder. Bu güzel yerlerde olmak çok güzel bir duygu. Bizleri ağırlayan yetkilileri teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

cibutili isadamlari.fw
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments