Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.159,73 0,36%
Çeyrek Altın 1.935,00 0,62%
Bitcoin 443030 -1.17697%
Ethereum 31055 -1.28963%
Yarım Altın 3.870,00 0,60%
Tam Altın 7.691,64 -0,74%
CHP’li Özel: Yarın Soylu ile ilgili bir dosya açıklayacağım, başıma bir şey gelirse diye üç arkadaşıma daha verdim

CHP’li Özel: Yarın Soylu ile ilgili bir dosya açıklayacağım, başıma bir şey gelirse diye üç arkadaşıma daha verdim

ABONE OL
11 Ocak 2023, 22:19:57

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis’te düzenlediği bir basın toplantısında, “Yarın burada Süleyman Soylu ile ilgili bir dosya açacağım. Bu dosya onun cevabından kaçamayacağı ve kimyasının bozulacağı bir dosya olacak. Eğer Özgür Özel yarın o dosyayı açıklamakta olursa, eğer bana bir şey olursa diye, açıklamayamam durumunda, dört arkadaşıma daha verdim dosyayı, ben açıklayamasa bile onlar açıklayacak” dedi.

CHP’Lİ ÖZEL İBB ÜZERİNDEN SOYLU’YA SESLENDİ

CHP’li Özgür Özel, Meclis’te düzenlediği bir basın toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) çalışanlarının terör ilişkileri konusunda yaptığı açıklamalar üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslendi.

“TERÖR SAVCISININ KARŞISINA ÇIKARILDI MI?”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında ” İBB çalışanlarının terör irtibatları konusunda yaptığı açıklamalar üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslendik, Çataklı’dan da ne zaman geldi, hangi yolla geldi, havaalanında gözaltına alındı mı, terör savcısının karşısına çıkarıldı mı, tutuklandı mı, ev hapsi var mı yoksa bırakılıp sınırı geçip, Bali’ye, Paris’e, Pensilvanya’ya kaçtı mı gibi sorulara yanıt bekliyoruz” diye konuştu.

“YARIN AÇIKLACAK BÜYÜK BİR DOSYA VAR”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis’te yapılan bir basın toplantısında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik bir dosya olduğunu ve bu dosyayı açacağını açıkladı. Özel, “Süleyman Soylu yarın burada bir dosya açıklanacak, bir büyük dosya. Yarın burada Süleyman Soylu’nun cevap vermesi gereken bir dosya açıklayacağım. Cevabından kaçamayacağı yine kimyasının bozulacağı bir dosya açıklanacak. Eğer Özgür Özel yarın o dosyayı açıklamakta zorluk çekerse, üç arkadaşıma da dosyayı yolladım, ben açıklayamazsam onlar açıklayacak” dedi.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments