takip et takip et takip et
Gündem

11 Şubat 2015 - 425 Okunma

Cemil Çağlar istifasını verdi

Abone Ol

 

 

Ak Parti’den Milletvekili aday adayı olmak için istifa eden bürokratlar listesine Cemil Çağlar da eklendi. Çağlar istifasını Vali Can’a sunarken, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ile Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Şaban Ceylan da yanındaydı.

 

Tokat’ta, 2015 yılı Haziran ayında yapılacak Milletvekilliği seçimleri için aday olmak isteyen memurların istifaları için son gün 10 Şubat’tı. İlimizdeki memurlardan aday olmak isteyenler dün bir bir istifalarını duyurdular.

            Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar da istifasını veren isimlerden biriydi. Tokat Valiliği makamına giden Cemil Çağlar, İl Müdürlüğü’nden istifasını bizzat Vali Cevdet Can’a verdi. Çağlar’ın yanında uzunca bir dönem Başkanlığını yürüttüğü Eğitim Bir Sen’in şimdiki Şube Başkanı Şaban Ceylan da bulundu. Valilik makamında o an Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu da bulunuyordu.

            Eğitim Bir Sen Tokat Şube Başkanı Şaban Ceylan, Cemil Çağlar’ın istifası ve milletvekilliği adaylığı için şu mesajları paylaştı:

 

Can Dostumuz Cemil Çağlar bey 25.Donem Tokat Milletvekilliğine Aday Adayı olmak üzere sayın Valimiz Cevdet Can beye istifasını vermiştir. Tokat Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’nun da katılmış olduğu bu tarihi anın tüm dostlarımıza, Tokat’ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, kardeşimize Yüce Allah’tan muvaffakiyetler temenni ediyorum.”


" Cemil Çağlar istifasını verdi konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Cemil Çağlar istifasını verdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Cemil Çağlar istifasını verdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku